Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi’nin İlk 5G Akıllı Telefonu 2020 Yılında Geliyor

Redmi Note 8 serisinin resmi açılış etkinliği sırasında Redmi, şirketin ilk 5G akıllı telefonunun gelecek yıl duyurulacağını açıkladı.

Böylece Redmi, yıl 5G cihazı olabileceği yönündeki spekülasyonlara son verdi.


Daha önce Redmi’nin GM Lu Weibing’i, Redmi K20’nin halefi yaklaşmakta olan Redmi K30’un kutudan çıkan 5G ağını destekleyebileceğini açıkladı. Haberin duyurulmasından sonra, birçok kişi K30’un muhtemelen Redmi’nin ilk 5G akıllı telefonu olacağına inanıyordu.

Redmi K20‘nin bu yıl Mayıs ayında henüz yeni duyurulduğunu akılda tutarak, önümüzdeki yılın Mart-Mayıs döneminde açıklanması gereken yeni K30 serisinin gelişi için 6 ay veya daha fazla beklememiz bekleniyor.

İlk 5G cihaz 2020’de piyasada olacak

Redmi'nin İlk 5G Akıllı Telefonu 2020 Yılında Geliyor

Şu anda, piyasadaki 5G akıllı telefonların çoğu son derece ağır bir fiyat etiketiyle geliyor. iQOO Pro 5G şu anda bulabileceğiniz en ucuz ürünlerden biri.

Bu nedenle, Redmi K30‘un piyasaya sürülmesi muhtemelen cihazın satın alınabilirliği göz önüne alındığında 5G akıllı telefonların kullanımında bir artış görecektir.

:: Bütçe Dostu Nokia 5G Akıllı Telefon Modeli 2020 Yılında Geliyor

:: Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro Tanıtıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu