Tiktok Takipçi Satın Al

Bütçe Dostu Nokia 5G Akıllı Telefon Modeli 2020 Yılında Geliyor

Ekonomik bütçe dostu Nokia 5G cep telefonu 2020 yılında geliyor.

Çeşitli akıllı telefon üreticileri şimdi ilk 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Xiaomi, Huawei, OnePlus, ZTE, Samsung ve LG, birden fazla pazarda 5G telefonlar piyasaya sürdü.


Diğer markaların da yılın geri kalan aylarında 5G akıllı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Şu anda mevcut 5G telefonlar çoğunlukla yüksek fiyat etiketlerini taşıdıkları için genel özelliklere sahip.

ABD’de, Samsung Galaxy Note 10+ 5G ve LG V50 ThinQ 5G cep telefonları yaklaşık 1.000 $ fiyatlarında. Şu anda, ABD’deki en uygun fiyatlı 5G telefonu, 5G Moto Mod ile birlikte gelen Moto Z3 veya Moto Z4 modelleri. Kullanıcıların 5G ağlarına bağlanmak için telefona 5G Moto Mod takmalarını gerektirdiği için aslında 5G bir akıllı telefon değil.

İLGİLİ HABER: Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı!

Bütçe Dostu Nokia 5G Akıllı Telefon Modeli 2020 Yılında Geliyor

Nokia ilk 5G telefonunu tanıtacak!

ABD’deki 5G telefonunu piyasaya sürmek için şirketin silikon vadisindeki berlili şirketlerle ve ABD operatörleri birlikte çalıştığını söyledi. Nokia, ülkedeki varlığını genişletmek için çaba sarf ediyor. Telefonlarını Amazon ve Best Buy aracılığıyla satmanın yanı sıra, Verizon, AT&T ve Cricket Mobile operatörlerle aracılığıyla satışlarını gerçekleştiriyor.

Şu anda, Sarvikas’ın bahsettiği cihazın adı hakkında hiçbir bilgi mevcut değil. Muhtemelen, ilk kez ABD’ye gelmeden önce Avrupa ya da Çin gibi diğer pazarlarda ilk kez piyasaya çıktıktan sonra, bu yıl söz konusu olduğunda, HMD Global’in Nokia 7.2, Nokia 6.2, Nokia 5.2 gibi telefonları ve IFA’da birkaç özellikli telefonu duyurması bekleniyor. 2019’un Eylül ayında da Nokia 9.1 PureView 5G amiral telefonunu yıl sonunda duyurması bekleniyor .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu