Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı!

Nokia 7.2’nin önümüzdeki ay Berlin’de IFA 2019’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Etkinlik öncesinde ZEISS, bazı muhabirleri lansman öncesi cihazı görmeye davet etti.

ZEISS için çalışan Joachim Kuss, telefonun bir fotoğrafı da dahil olmak üzere mini lansmanı tweetledi ve bu nedenle Nokia 7.2 tasarımı onaylandı. Tweetini daha sonra silen Kuss, ekran görüntüleri internette dolaşmaya başladı.


Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı!

Fotoğraf Nokia 7.2 üçlü arka kameralarla birlikte geldiğini doğruladı. Fotoğrafta gördüğümüz gibi dairesel bir çerçeveye yerleştirilmiş kamera sistemi var. LED flaş alt tarafa yerleştirilmişken üsste iki sensör bulunmaktadır. Nokia 7.2 arkasına genel baktığımızda kamera muhafazası telefonun gövdesiyle aynı hizada değil ve göze çarpıyor. Kurulumun altında bir parmak izi tarayıcı da bulunmaktadır. Sensörlere yakından bakacak olursak, üçünden birinin derinlik sensörü olduğunu göstermektedir. Ana kameranın yanında ultra geniş açılı bir kamera olması bekleniyor.

Nokia 7.2 FHD + ekrana sahip olduğu ve Geekbench sonucuna göre Snapdragon 660 işlemci tarafından destekleneceği söyleniyor. 6GB RAM’e sahip olacak ve kutusundan Android 9 yüklü olarak çıkacak. Diğer Nokia telefonları gibi, iki işletim sistemi yükseltmesi de olan Nokia 7.2 Android Q ve Android R garantilidir.

Nokia 7.2 5 Eylül’de Nokia 6.2’nin yanı sıra HMD Global’in IFA etkinliğinde bazı yeni özellikli telefonlarla birlikte lansmanı yapılacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu