Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı!

Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı!

Nokia 7.2’nin önümüzdeki ay Berlin’de IFA 2019’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Etkinlik öncesinde ZEISS, bazı muhabirleri lansman öncesi cihazı görmeye davet etti.

ZEISS için çalışan Joachim Kuss, telefonun bir fotoğrafı da dahil olmak üzere mini lansmanı tweetledi ve bu nedenle Nokia 7.2 tasarımı onaylandı. Tweetini daha sonra silen Kuss, ekran görüntüleri internette dolaşmaya başladı.

Nokia 7.2 Cihazı İçin Yeni Kamera Özelliklerini Onayladı!

Fotoğraf Nokia 7.2 üçlü arka kameralarla birlikte geldiğini doğruladı. Fotoğrafta gördüğümüz gibi dairesel bir çerçeveye yerleştirilmiş kamera sistemi var. LED flaş alt tarafa yerleştirilmişken üsste iki sensör bulunmaktadır. Nokia 7.2 arkasına genel baktığımızda kamera muhafazası telefonun gövdesiyle aynı hizada değil ve göze çarpıyor. Kurulumun altında bir parmak izi tarayıcı da bulunmaktadır. Sensörlere yakından bakacak olursak, üçünden birinin derinlik sensörü olduğunu göstermektedir. Ana kameranın yanında ultra geniş açılı bir kamera olması bekleniyor.

Nokia 7.2 FHD + ekrana sahip olduğu ve Geekbench sonucuna göre Snapdragon 660 işlemci tarafından destekleneceği söyleniyor. 6GB RAM’e sahip olacak ve kutusundan Android 9 yüklü olarak çıkacak. Diğer Nokia telefonları gibi, iki işletim sistemi yükseltmesi de olan Nokia 7.2 Android Q ve Android R garantilidir.

Nokia 7.2 5 Eylül’de Nokia 6.2’nin yanı sıra HMD Global’in IFA etkinliğinde bazı yeni özellikli telefonlarla birlikte lansmanı yapılacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung PlayGalaxy Link Beta Sürümü Yayınlandı!

Buğra Noyan

Yandex Navigasyon’dan Görsel Yenilik!

Buğra Noyan

WhatsApp’tan Bir Yenilik Daha

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.