Popüler Yayıncı Ninja, Koronavirüs İçin 150 Bin Dolar Bağış Yaptı - TeknoDiot.com

Popüler Yayıncı Ninja, Koronavirüs İçin 150 Bin Dolar Bağış Yaptı

Abone Ol 

Dünyaca ünlü popüler Fortnite yayıncısı Ninja koronavirüs salgını için 150.000 dolar bağışladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Ninja ve eşi bir Instagram yayınında, Feeding America’ya 150.000 dolar bağışlayarak koronavirüs pandemisine yardımcı olmak için üzerlerine düşeni yapıyor.

Gerçek adı Tyler Blevins olan Ninja, Fortnite yayınları ile ismini duyurdu. Koronavirüsün yayılması okulları, işletmeleri ve iş yerlerini kapatmaya devam ederken, Ninja ve eşi Jessica yardım etmek istiyor. Ninja, bağışlarını Instagram’a yayınlanan bir yayınla açıkladı.

Ninja; “Şu anda açlıkla mücadele edenlere yardım etmek için Feeding America’ya 150.000 dolar bağışladık” yazılı bir başlıkla duyurdu. “Özellikle öğrenciler okul yemeğe çok para harcayamıyorlar. Ninja, bağış için ilham kaynağı olduğu için Ryan Reynolds ve Blake Lively ile Jimmy Fallon’a güveniyordu. Reynolds ve Lively, Fallon’un Instagram üzerinden Feeding America’ya bağışını duyurmasından birkaç gün sonra ABD ve Kanada’da kar amacı gütmeyen kuruluşlara 1 milyon dolar bağışta bulundu.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”75709″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Tyler Blevins, çeşitli nedenlerle açlığı azaltmayı amaçlayan kar amacı gütmeyen Feeding America’yı seçti. Yani, videolarında belirttikleri gibi, okul öğrencilerine destek amaçlı bir bağış yaptı. Koronavirüs dünya ekonomisini ve belli başlı sektörleri vurdu.  Ninja olarak tanınan ünlü yayıncı, “Eşim ve ben, şu anda içinde bulunduğumuz finansal durumda olduğumuz için şanslıyız. Yapmak istediğimiz şey, olabildiğince geri vermekti” ifadelerini kullandı.

Blevins, Feeding America’nın koronavirüs salgını sonrası çabalarını artırdığını belirtti. Eşi Jessica da “Tyler ve beni bu özel meseleye bağış yapmaya zorlayan şey, okul içinde ve dışında öğle yemeği bulamayan çocuklardı” dedi.

Göz atın:   Rusya'nın Koronavirüs Aşısının İlk İki Aşamasının Sonuçları Yayınlandı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu