Tiktok Takipçi Satın Al

RedmiBook 16, Tanıtım Lansmanından Önce Detayları Ortaya Çıktı

RedmiBook 16 ekran özelliklerinin detayları onaylandı. Redmi, 26 Mayıs’ta Çin’de yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıtacak.

Şirketin Redmi 10X akıllı telefon serisini tanıtacağı aynı etkinlikte yeni dizüstü bilgisayarlar tanıtılacak. Son zamanlarda isimlerini çokça duyduğumuz RedmiBook 13, RedmiBook 14 ve RedmiBook 16 cihazları JD’de listelenmiştir.


Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, şirketin 26 Mayıs’ta RedmiBook 16‘yı piyasaya süreceğini açıklamak için Weibo hesabından bir poster paylaştı. Weibing’in ortaya koyduğu poster, RedmiBook 16’nın 16.1 inçlik bir ekranla geleceğini söylüyor. Cihazın ekranının etrafındaki çerçevelerin boyutu 3.26 mm’dir. İnce çerçeveler nedeniyle, ekran-gövde oranı yüzde 90 olacak. Ekran yüzde 100 sRGB geniş renk gamını destekler.

RedmiBook 16 Özellikleri

RedmiBook 16, Tanıtım Lansmanından Önce Detayları Ortaya Çıktı

Son zamanlarda, yaklaşmakta olan RedmiBook’tan birinin Ryzen 4500U işlemci tarafından destekleneceği ve diğerinin Ryzen 4700U işlemci ile donatılabileceği bildirildi. Her iki model de 16 GB RAM ve 512 GB SSD depolama ile gelebilir. AMD Ryzen destekli RedmiBooks’un 14 inç ve 16 inç sürümleri, bir önceki ayın sonunda Bluetooth SIG sertifika platformunda görüldü.

26 Mayıs etkinliğinde Redmi 10X serisini ve RedmiBooks’u piyasaya sürmenin yanı sıra yeni Redmi TV’leri de duyuruyor olacak . Gelecek hafta çıkması beklenen söylentilere sahip Redmi TV modellerine Redmi TV X50, Redmi X50 55 ve Redmi TV X65 deniyor. Şirketin ayrıca ilk Redmi TV ses çubuğunu duyurduğu söyleniyor.

Umarız Redmi, 26 Mayıs’ta piyasaya çıkmadan önce yaklaşmakta olan RedmiBooks hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak. Yaklaşan Redmi dizüstü bilgisayarların fiyatlandırılması konusunda detay bulunmuyor.

RedmiBook 16, Tanıtım Lansmanından Önce Detayları Ortaya Çıktı

RedmiBook 16, Tanıtım Lansmanından Önce Detayları Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu