TeknoDiot
     
     
     

Redmi 10X’in AnTuTu Puanı Açıklandı

Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı

Merakla beklenen Redmi 10X ilk çıkışını 26 Mayıs tarihinde yapacak. İlginç olan, Redmi 10X’in yeni duyurulan MediaTek Dimensity 820 5G işlemcisi ile dünyanın ilk akıllı telefonu olması.

AnTuTu, lansman tarihinin doğrulanmasının yanı sıra, yaklaşmakta olan Redmi 10X ‘in kıyaslama platformunda 415.277 puanlık etkileyici bir puan elde ettiğini açıklandı.

Buna karşılık, şu anda küresel pazarda (AnTuTu’ya göre) en iyi performans gösteren orta sınıf akıllı telefon olan Hauwei Nova 7i , sadece ortalama 308.853 puan alıyor.

Tasarım açısından, Redmi 10X’in arka paneli, Redmi 10X’te arkaya monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısının bulunmaması haricinde, yakın zamanda duyurulan Redmi Note 9’la yakından benzerlik gösteriyor. Ancak ön tasarım şimdilik bir sır olarak kalıyor.

Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı

Son raporlara göre , Redmi 10X’in 5G modelinin 6 GB RAM + 64 GB depolama, 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM dahil olmak üzere dört farklı bellek yapılandırmasında bulunması bekleniyor. + 256 GB. Ayrıca, cihaz Gümüş, Altın, Mavi ve Mor dahil dört farklı renkte sunulacak.

Bu kesinlikle Realme 6 serisi ve bazı OPPO A serisi akıllı telefonların beğenisine karşı yarışacak heyecan verici bir akıllı telefonu olacak.

Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı

Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı

Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı Redmi 10X'in AnTuTu Puanı Açıklandı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Honor 20 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Apple, Huawei’nin Yerine Geçebilir!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S20 Serisinin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.