MediaTek Dimensity 1000 Plus İşlemcili Redmi Telefonlar Geliyor - TeknoDiot.com

MediaTek Dimensity 1000 Plus İşlemcili Redmi Telefonlar Geliyor

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Tanınmış bir Weibo blog yazarı bir açıklamada bulundu. Redmi iki orta-üst uç model MediaTek Dimensity 1000 Plus işlemciden gücünü alacak.

Biri delikli ekrana sahip olacak ve diğeri gerçek bir tam ekran taşır. Xiaomi’nin M2006J10C model numaralı yeni telefonu 3C sertifikası aldı. Ayrıca 33W hızlı şarjı (11V / 3A) desteklediğini de ortaya çıkmı oldu. Redmi K30 Pro ile aynı şarj cihazıyla birlikte gelir.

Şarj cihazının teknik özelliklerine bakıldığında, bu telefon Redmi’nin ileri teknoloji ürünü olmalıdır. Daha önce, Redmi ürün direktörü Wang Teng, Redmi’nin MediaTek Dimensity 1000+ işlemcisini kullanacağını ima ediyordu. Bu yüzden konuştuğumuz telefon olduğunu düşünmek için her neden var.

Söylendiği gibi, Redmi MediaTek 1000+ yeni telefon tek delikli bir LCD tam ekran kullanıyor. Yan parmak izi çözümü kullanılması bekleniyor ve ekran yenileme hızı 144Hz olabilir.

Redmi ürün serisine gelince, bunun K serisine ait olacağını düşünüyoruz. Ve en son model Redmi K30 ise, bunun Redmi K40 olarak adlandırılacağını varsayabiliriz.

Başka bir modele gelince, Redmi K30 Pro’nun doğrudan ardılı olabilir veya K30 Pro’nun yükseltilmiş bir versiyonu olabilir. Bu nedenle birçok hayran, Redmi K30 Pro + veya Redmi K30 Pro Exclusive Version olarak adlandırılacağını düşünüyor.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu