Tiktok Takipçi Satın Al

MediaTek Dimensity 1000 Plus İşlemcili Redmi Telefonlar Geliyor

Tanınmış bir Weibo blog yazarı bir açıklamada bulundu. Redmi iki orta-üst uç model MediaTek Dimensity 1000 Plus işlemciden gücünü alacak.

Biri delikli ekrana sahip olacak ve diğeri gerçek bir tam ekran taşır. Xiaomi’nin M2006J10C model numaralı yeni telefonu 3C sertifikası aldı. Ayrıca 33W hızlı şarjı (11V / 3A) desteklediğini de ortaya çıkmı oldu. Redmi K30 Pro ile aynı şarj cihazıyla birlikte gelir.


Şarj cihazının teknik özelliklerine bakıldığında, bu telefon Redmi’nin ileri teknoloji ürünü olmalıdır. Daha önce, Redmi ürün direktörü Wang Teng, Redmi’nin MediaTek Dimensity 1000+ işlemcisini kullanacağını ima ediyordu. Bu yüzden konuştuğumuz telefon olduğunu düşünmek için her neden var.

MediaTek Dimensity 1000 Plus İşlemcili Redmi Telefonlar Geliyor

Söylendiği gibi, Redmi MediaTek 1000+ yeni telefon tek delikli bir LCD tam ekran kullanıyor. Yan parmak izi çözümü kullanılması bekleniyor ve ekran yenileme hızı 144Hz olabilir.

Redmi ürün serisine gelince, bunun K serisine ait olacağını düşünüyoruz. Ve en son model Redmi K30 ise, bunun Redmi K40 olarak adlandırılacağını varsayabiliriz.

Başka bir modele gelince, Redmi K30 Pro’nun doğrudan ardılı olabilir veya K30 Pro’nun yükseltilmiş bir versiyonu olabilir. Bu nedenle birçok hayran, Redmi K30 Pro + veya Redmi K30 Pro Exclusive Version olarak adlandırılacağını düşünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu