Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi Note 8 Pro Almanya’da Satışta!

Xiaomi, 29 Ağustos’ta Çin’deki Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro’yu küresel pazarın ilk durağı olarak Almanya’da satışa sunmaya hazırlanıyor.

Redmi Note serisinin bilindiği özellikleri takip ederek satılacak. Bütçe segmentine katil özellikler getiren Redmi Note 8 Pro, önümüzdeki haftalarda küresel pazarda rekabet edecek.


Hindistan’da lansmanı gerçekleşen Redmi Note 8 Pro Ekim ayı sonlarında piyasaya sürülürken, Xiaomi’nin Redmi’si, bu ayın başlarında İspanya’da piyasaya sürülmesiyle Redmi Note 8Pro’nun Avrupa pazarına ulaşmasını sağladı. İspanya’ya inmesinden yaklaşık bir hafta sonra, Redmi Note 8 Pro bugün AB pazarına girdi.

Redmi Note 8 Pro Almanya'da Satışta!

Redmi Note 8 Pro Almanya Satış Fiyatı

Ülkedeki ilk medya brifinginde Xiaomi Redmi, Almanya’da Redmi Note 8 Pro’yu yayınladı. Redmi Note 8 Pro, İspanya’daki fiyatlara benzer olacak ve fiyatı 249,99 Euro’dur. Üstelik dahası firma sadece 64 GB’lık versiyon için cihazı sadece 229.99 Euro’ya teklif verdi. Teklif zamana bağlı. 128GB’lık sürüm 279.90 Euro’luk perakende fiyatı alıyor. Mevcut renkler Buz Yeşimi, Fritillaria Beyazı ve Elektro-optik Kül rengi olarak tasarlandı. Yeni bir Gece Yarısı Mavisi rengi ise Kasım ayında gelecek.

Xiaomi’nin cihazı ne zaman diğer Avrupa pazarlarına getireceğinden emin değiliz. Bununla birlikte, AB’nin herhangi bir yerinde lanse edildiğinde benzer bir fiyat etiketi bekliyoruz.

Redmi Note 8 Pro Özellikleri

Redmi Note 8 Pro, MediaTek’in oyun odaklı SoC’unu kullanıyor. Helio G90T yonga seti 6 veya 8GB RAM kullanmaktadır Cihaz dörtlü kamera kurulumunu ve çentik içindeki tek bir kamerayı vurgulamaktadır. Kamera 64MP ana sensör, 8MP ultra geniş lens, 2MP makro lens ve derinlik sensöründen oluşur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu