e-Faturaya Kolayca Geçiş Yapmak İster misin? - TeknoDiot.com

e-Faturaya Kolayca Geçiş Yapmak İster misin?

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

e-Fatura’ya Kolayce Geçiş Yapmak İstermisin Çoğu şirketin e-Faturaya geçtiği bu zamanlarda, e-Fatura’nın kolaylıklarından neden sizde faydalanmayasınız? Geçiş için detaylar makalemizde…

Öncelikle sizlere e-Fatura’nın ne olduğundan ve kolaylıklarından bahsetmek istiyorum. E-Fatura, fatularınızı gönderip, alabileceğiniz, saklayabileceğin ve aynı zamanda görüntüleyebileceğiniz kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip güvenli bir sistemdir.

Bu sistemde fatura kayıt riski minimumdur. En önemli özelliklerinden birisi ise arşivde tuttuğunuz faturalardan kurtulmanızdır. Sistemde en bariz özellikler yukarıdaki gibidir. Bunun dışında farklı özelliklerde bulunmaktadır. Dilerseniz e-Faturaya nasıl geçiş yapacağımıza geçebiliriz.

Geçiş yapmak isteyen şirketler veya şahıslar, sizler için i-donusum.com.tr sitesinin sizlere sağlamış olduğu e-Fatura hizmetinden bahsedeceğiz. i-donusum.com.tr sizler için e-Fatura başvuru hizmeti sağlayarak uyumsoft yazılımlarını sizlere entegre ediyor. Bu yazılım sayesinde birçok kolaylıkla işlemlerinizi hızlandırıyorsunuz. Hizmetlerle ilgili tüm detaylara ise web sitesi üzerinden ulaşarak göz atabilirsiniz.

e-Fatura faydaları nelerdir?

 • e-Fatura mükellefi olan kuruluşlar, yılda ortalama 3 milyar TL’lik bir tasarruf sağlıyor.
 • e-Fatura’lar, cebe ve tablete de girdi!
 • Şirketler ve firmalar için kolaylık
 • Zaman kazanılması
 • İki firma arası fatura alımı ve gönderimi çok daha rahat olur.
 • Kargo ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Muhasebe sisteminiz ile entegre edebilirsiniz.
 • Tamamen çevre dostudur.
 • Satıcılarınız ve müşterileriniz ile daha kolay mutabakat sağlarsınız.
 • Kolay ulaşılabilirlik, sıfır mağduriyet
 • Normal faturalara göre internet ortamında kaybolma olasılığı sıfıra indirgeneliyor

Nasıl Geçilir?

E-faturaya geçiş yapmak bilinenin aksine oldukça kolay bir işlemdir. İlk olarak e-faturaya geçmek için mali mühre ihtiyacınız var. Öncelikle Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan mali mühür almak. Bu sayede e-Faturaya geçmek istediğinizi GİB’e bildirmiş oluyorsunuz. Birkaç gün içinde gönderilen mali mührünüz ile artıE-k e-Fatura kullanma yetkisine sahip oluyorsunuz.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu