Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi K20 Pro, DxOMark Testlerinde iPhone XR’yi Geçiyor

Redmi K20 Pro, DxOMark kamera testlerinde güçlü bir rakip olduğunu kanıtladı. Genel puanı 102 olan Pixel 3 ile eşleşiyor ve iPhone XR’den bir puan geride bırakıyor.

Bu telefonun 400 Euro’luk bir telefon olduğunu ve her ikisinden de çok daha uygun fiyatlı olduğunu unutmayın. Biri Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin fiyat performans cihazı bir diğeri de Apple’ın fiyat performans cihazı.


Genel puan tüm hikayeyi anlatmıyor. Hareketsiz kamera 108 puan aldı, 2018 amiral gemisine yaklaştı ancak Galaxy Note 9 107, iPhone XS Max ise 110 puanda.

Redmi K20 Pro, DxOMark Testlerinde iPhone XR'yi Geçiyor

Redmi K20 Pro kamera iyi bir genel performans sergiliyor, bununla ilgili ana eleştiriler sınırlı dinamik aralık ve zaman zaman renk sorunları. Yüksek puanı geniş, ultra geniş ve telefoto lenslerin üçlü kamera sayesinde almış oldu. Bazı rakipler özellikle bu fiyat noktasında buna sahipler. Aynı zamanda Pixel 3 ve iPhone XR‘nin daha yüksek puan almamasının nedeni de bu.

Redmi K20 Pro, DxOMark Testlerinde iPhone XR'yi Geçiyor

2x telefoto kamera ortalama sayılıyordu, Mi 9 ya da iPhone XS Max üniteleriyle aynı seviyede değil. Yine de, fiyat etiketi de değil. Ultra ince kamera nominal olarak 12 mm odak uzunluğuna sahip olsa da, distorsiyon düzeltme özelliğini etkinleştirmek onu 15 mm’ye yakın bir yere düşürür (ve tüm ultrawide lens sorunlarını düzeltmez).

Gerçekten de, Redmi K20 Pro kameranın grafiklerde daha yükseğe çıkmasını engelleyen video kaydı. 89 puan genel sonucu düşürdü ve 2018-2019 amiral gemilerinden çok daha düşük olduğunu sergilemiş durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu