Redmi 5 ve Redmi Note 5 MIUI 11 Güncellemesi Aldı! - TeknoDiot.com

Redmi 5 ve Redmi Note 5 MIUI 11 Güncellemesi Aldı!

Abone Ol 

Xiaomi, en yeni MIUI 11’in modellerine göre güncellenmesi konusunda agresif davrandı. Redmi Note 5 ve Redmi 5, güncellemeyi almış en son modeller arasında.

Her iki model de MIUI V11.0.1 sabit ROM’u aldı, ancak hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm, iki model Android 9’u sallamaya devam edecek. Redmi Note 5 güncellemesinin paket boyutu Redmi 5’inki 591MB iken 677MB.

Redmi 5 ve Redmi Note 5 MIUI 11 Güncellemesi Aldı!

Güncelleme her iki modeli de Android 10 uygulamamasına rağmen, MIUI 11, Dark Mode dahil olmak üzere masaya birçok şaşırtıcı özellik getiriyor. Yeni özellikler, arka arkaya MIUI sürümlerinin geleneksel bir özelliği olan UI için yeni simgeler içerir. Güncelleme aynı zamanda daha yumuşak animasyonlar, Ultra Güç Tasarrufu Modunun yanı sıra, yalnızca ebeveynleri veya vasileri tarafından beyaz listeye alınan uygulamaları çalıştırarak çocuklar için güvenli bir dijital ortam sağlayan Çocuk Modu’nu da getiriyor. MIUI 11, çok fazla zaman harcamaktan kaçınmak için sahibinin akıllı telefon kullanım süresini eşit olarak izler. Diğer özellikler arasında, deprem uyarıları, pil tasarrufu yapmak için ekran kapalıyken bile sürekli döküm ek özelliği ile harici bir ekrana aktarma yeteneği sayılabilir.

Göz atın:   6 Kameralı Sony Xperia 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu