TeknoDiot
     
     
     

Red Dead Redemption 2 İçin Üzücü Haber!

Red Dead Redemption 2 İçin Üzücü Haber!

Daha önce oyun içi görsellerle haberini yaptığımız Red Dead Redemption 2 zam dalgasından etkilenerek henüz on siparişte iken %50’den fazla artışla oyun severleri şaşırttı.

Bildiğimiz üzere değişen döviz kurlarıyla birlikte Marvel’s Spider-Man, FIFA 19 gibi beraberinde bir çok oyuna zam haberlerini sizlere ulaştırmıştık. PS4 oyunlarının yeni gözdesi olan Red Dead Redemption 2’de eklendi.

Bu oyunlara henüz on siparişte olan Red Dead Redmeption 2’de diğerlerinin  yanında yer alarak 300TL’lik ön sipariş fiyatını yaklaşık olarak %57 gibi yüksek bir oranla artırarak oda fiyatını 470TL’ye sabitledi. Fiyatı ön siparişten sonra artar diye beklenilen oyun, oyun severleri hayal kırıklığına uğrattı.

Red Dead Redemption 2 İçin Üzücü Haber! [sp-related style=”dark” id=”28109″]

Red Dead Redemption 2 henüz daha 26 Ekim tarihinde çıkaçak olmasına rağmen bahsettiğimiz gibi büyük bir zamla bizleri karşıladı. Oyunun “Special Edition” versiyonunun fiyatı ise 569TL’yi bulurken, “Ultimate Edition” versiyonu ise 669TL’den ön sipariş olarak marketlerde yerini aldı. Xbox cephesi ise henüz zam yapmayarak oyun fiyatı aynı fiyat 369TL’ye sunuyor. Xbox cephesinin ise ne zaman kur düzenlemesi yapacağı halen meçhullüğünü koruyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bahçeşehir SuperMassive TBF’de!

Buğra Noyan

​Lineage 2: Revolution’a Bayrak Kapma Oyunu Eklendi

Buğra Noyan

Riot Games’ten Yeni Oyun

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.