Tiktok Takipçi Satın Al

Red Dead Redemption 2 İçin Üzücü Haber!

Daha önce oyun içi görsellerle haberini yaptığımız Red Dead Redemption 2 zam dalgasından etkilenerek henüz on siparişte iken %50’den fazla artışla oyun severleri şaşırttı.

Bildiğimiz üzere değişen döviz kurlarıyla birlikte Marvel’s Spider-Man, FIFA 19 gibi beraberinde bir çok oyuna zam haberlerini sizlere ulaştırmıştık. PS4 oyunlarının yeni gözdesi olan Red Dead Redemption 2’de eklendi.

Bu oyunlara henüz on siparişte olan Red Dead Redmeption 2’de diğerlerinin  yanında yer alarak 300TL’lik ön sipariş fiyatını yaklaşık olarak %57 gibi yüksek bir oranla artırarak oda fiyatını 470TL’ye sabitledi. Fiyatı ön siparişten sonra artar diye beklenilen oyun, oyun severleri hayal kırıklığına uğrattı.


Red Dead Redemption 2 İçin Üzücü Haber! [sp-related style=”dark” id=”28109″]

Red Dead Redemption 2 henüz daha 26 Ekim tarihinde çıkaçak olmasına rağmen bahsettiğimiz gibi büyük bir zamla bizleri karşıladı. Oyunun “Special Edition” versiyonunun fiyatı ise 569TL’yi bulurken, “Ultimate Edition” versiyonu ise 669TL’den ön sipariş olarak marketlerde yerini aldı. Xbox cephesi ise henüz zam yapmayarak oyun fiyatı aynı fiyat 369TL’ye sunuyor. Xbox cephesinin ise ne zaman kur düzenlemesi yapacağı halen meçhullüğünü koruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu