Realme’nin Yeni Aktif Gürültü Engelleyicili Kablosuz Kulaklıkları - TeknoDiot.com

Realme’nin Yeni Aktif Gürültü Engelleyicili Kablosuz Kulaklıkları

Abone Ol 

Aktif gürültü engelleme özellikli Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro tanıtıldı!

Realme, IFA 2020’de katıldığı etkinlikte iki yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Kulaklıklarda en öne çıkaran özelliklerden biri olan aktif gürültü engelleyici bulunan kulaklıklar piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Etkinlikte Realme Smart Tv 55 inç, Buds Air Pro ve Buds Wireless P ürünleri Realme’nin en son tanıtılan ürünleri oldu. Kulaklıkların daha ayrıntılı özellikleri henüz açıklanmadı. Buds Air modelinde 17 saatlik bir müzik dinleme imkanı sunuyordu. Realme, Buds Air pro modelinde bunu daha da ileri taşıyıp taşımadığı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Realme’nin Yeni Aktif Gürültü Engelleyicili Kablosuz Kulaklıkları

AirPods Pro’ya rakip olacak!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Tam kablosuz kulaklık Realme Buds Air Pro aktif gürültü engelleyeci özelliği ve diğer aktif gürültü engelleyici kulaklıklara göre daha uygun fiyatla piyasaya çıkması öngörülerek  Apple’ın AirPods Pro’ya rakip olması bekleniyor.

IFA 2020’de tanıtılan diğer Realme kablosuz kulaklık Buds Wireless P modelinde de aktif gürültü engelleyici bulunsa da boyundan sarılan bir kablo ile kullanımı tam kablosuz kulaklık sınıfından onu ayırıyor. Boyundan kablo ile bağlı kulaklıkları daha çok spor sırasında kulaktan çıkmaması, çıksa dahi yere düşmediğinden hareket gerektiren spor yapanlar tarafından sevilen bir model. Yapılan etkinlikte Avrupa pazarında da satılacak modeller hakkında daha ayrıntılı özellikler ve fiyatlar  henüz belirtilmedi.

Kaynak

 

Realme’nin Yeni Aktif Gürültü Engelleyicili Kablosuz Kulaklıkları

Göz atın:   Bu Kulaklığı Çok Seveceksiniz! Rampage X-Ranger 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu