Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni iPod Touch Neler Sunuyor?

Yeni iPod touch daha da yüksek bir performansa sahip. Yeni iPod Touch Grup FaceTime ve artırılmış gerçeklik deneyimleri için destek sunuyor.

Apple geçen hafta içinde, güç, yetenek ve iletişim konularında iyileştirmeler içeren ve olağanüstü bir fiyata sahip yeni iPod touch’ı tanıtmıştı.


Apple tasarımı A10 Fusion çip oyunlarda performans artışı sağlıyor ve iPod’da ilk kez olmak üzere, etkileyici artırılmış gerçeklik (AR) deneyimleri ve Grup FaceTime, aile üyeleri, dostlar veya iş arkadaşlarıyla aynı anda sohbet etmeyi kolaylaştırıyor. Yeni iPod touch bugünden itibaren apple.com/tr’dan ve Apple Store uygulamasından sipariş edilebilecek ve bu haftanın ilerleyen günlerinde mağazalardan satın alınabilecek.

“Sadece 199 ABD Dolarından başlayan fiyatıyla en hesaplı iOS cihazını üretiyoruz. Üstelik bu cihaz, hem öncekine göre iki kat daha hızlı hem de Grup FaceTime ve artırılmış gerçeklik desteği sunuyor,” diyen Apple’ın Ürün Pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ultra hafif ve çok ince tasarımı, iPod touch’ı gittiğiniz her yerde oyunların, müziğin ve daha fazlasının keyfini çıkarmanız için ideal bir aygıt haline getiriyor.”

Yeni iPod Touch Neler Sunuyor?

Yeni Apple iPod Touch

iPod touch, Apple Music veya iTunes Store’dan offline dinlemek üzere müzik indirmek için büyük bir alan sağlayan yeni 256 GB depolama kapasitesiyle geliyor. Apple Music ile, aboneler 50 milyondan fazla şarkı içeren bir kataloğa, binlerce çalma listesine, Beats 1 radyo istasyonuna ve dünyanın en iyi müzik uzmanlarının günlük editoryal seçimlerine erişebilirler.

Aboneler kendi çalma listelerini oluşturabilir, müzik videoları izleyebilir, istek üzerine favori sanatçılarının özel Beats 1 programlarını dinleyebilir ve arkadaşlarıyla müzik paylaşabilirler. Şimdi 100’den fazla ülkede kullanılabilen Apple Music, şimdiye kadarki en kapsamlı müzik deneyimini sunuyor.

Yeni iPod Touch Neler Sunuyor?

iOS dünyanın en büyük oyun platformudur ve üç kat daha hızlı grafiklerle, yeni iPod touch’da oyunlar daha da akıcı bir şekilde çalışır ve daha da harika görünür. Bu sonbaharda oyun meraklıları, reklam veya uygulama içi satın alımlar içermeyen 100’den fazla özel oyun bulunan ve offline oynamak için oyun indirme seçeneği sunan bir abonelik hizmeti olan Apple Arcade’i sabırsızla bekleyecekler. Apple Arcade, App Store’daki olağanüstü popüler ücretsiz uygulamalar kataloğunu mükemmel bir şekilde tamamlayacak.

Yeni iPod touch; oyunlar, eğitim ve internette gezinme için eğlenceli ve üretken AR deneyimleri de sağlıyor. AR, yeni iPod touch’ın uyuncak veya heykel gibi 3 boyutlu nesneleri sihirli bir şekilde canlandırmasını mümkün kılan, belirli bir yere ve görüntü algılamaya bağlı paylaşılan AR, kalıcı AR gibi yeni özelliklerle daha da ilgi çekici ve etkileyici.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu