Tiktok Takipçi Satın Al

Realme TV’nin 43 inçlik Bir Panele Sahip Olacağını Açıkladı

Realme aynı zamanda ilk akıllı saati ve ilk akıllı TV’si üzerinde çalışıyor.

CEO Madhav Sheth, bir yayında tanıtılmayan akıllı saati göstermişti, TV hakkında çok az bilgimiz var. Neyse ki, bir BIS listesi ekran boyutunu ortaya çıkardı.


Akıllı TV’nin “realme TV 43” olarak açılacağını gösteriyor. Adından, TV’nin 43 inç ekrana sahip olacağı sonucuna varılabilir. Sızıntı görselde ayrıca TV için model numarasının JSC55LSQL olduğunu ortaya koymaktadır.

Realme’nin ilk olarak başlatmayı planladığı tek boyut mu yoksa başka boyutlar da olup olmayacağını bilmiyoruz. Bununla birlikte, TV’nin bu çeyrekte piyasaya sürülmesi planlandığından, önümüzdeki haftalarda daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Geçen yıl, akıllı TV endüstrisine daha fazla telefon üreticisi girdi. Huawei, Honor ve OnePlus geçen yıl ilk akıllı TV’lerini duyurdu ve bu yıl yeni modellerle takip etmeleri gerekiyor.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”82593″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Realme TV'nin 43 inçlik Bir Panele Sahip Olacağını Açıkladı

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu