Realme X50 Youth Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Realme X serisi, birçok yeni akıllı telefonun piyasaya sürülmesiyle büyüyor. Sıradaki isim ise Realme X50 Youth modeli.

Ocak ayının başlarında, Realme X50 5G’nin lansmanı yapılmıştı, Pro varyantı bir ay sonra geldi. Şimdi, söylentilere göre Realme de yakında bir Realme X3 ve X3 SuperZoom Edition’ı tanıtacak.


İşleri daha da ilginç hale getirmek için şirket, diğer iki cihaza katılmak için yeni bir Realme X50 Youth sürümü hazırlıyor. Çinli bir kaynağa göre telefon altı kameraya sahip olacak bunlar; iki selfie kamera ve arkada dört kamera dizisi olacak.

Hem Realme X50 hem de X50 Pro’nun toplamda altı kamerası var. Ancak, X50 Youth kurulumunda farklılıklar var. Realme X50, önde 16MP ve 8MP ultrawide üniteleri ve arkada 64MP + 12MP + 8MP + 2MP dizisi ile geliyor. X50 Youth’un önünde 16MP ve 2MP birleşik olacak. Arkada, 8MP ultrawide ve iki 2MP modül ile birlikte 48MP ana kamera olacak.

Realme X50 Youth Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Kameraların burada eski sürüme geçtiğini görmek büyük bir sürpriz değil. Adından da anlaşılacağı gibi, X50 Youth kardeşlerinden daha uygun fiyatlı olacak. Ne yazık ki, telefon hakkında detaylı bilgi daha fazla bulunmuyor. Bununla birlikte, 5G bağlantısını desteklemesi, Realme’yi Snapdragon 765G veya MediaTek Dimensity 800 işlemciler arasında seçim yapmasını sınırlar. İkincisinin şirketin tercihi olacağına inanıyoruz, ancak bu sadece bir varsayım. Realme X50 Youth son zamanlarda 3C tarafından onaylandı ve listede 30W hızlı şarj desteği verildi.

Realme X50 Youth Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu