Realme X2 17 Aralık'ta Hindistan'a Geliyor! - TeknoDiot.com

Realme X2 17 Aralık’ta Hindistan’a Geliyor!

Abone Ol 

Realme, bir süredir Hindistan’da Snapdragon 730G ile çalışan ve spekülasyonlara göre Realme XT 730G olması gereken telefonu açıkladı.

Şimdi, Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth Twitter sayfasından yaptığı açıklamada, cihazın Realme X2 olarak geleceğini onayladı. Ayrıca, cihazın sınırlı sayıda Star Wards sürümü olacağını da gösteriyor, ancak kullanılabilirliği hakkında henüz bir bilgi yok.

Bugünden itibaren şirket, başlangıçta Realme X2 satın almak isteyen kişilerden 1.000 Hindistan Rupisi depozito gerektiren bir Booster satışına da ev sahipliği yapıyor. Bu teklif 16 Aralık’a kadar geçerlidir ve ayrıca erken sipariş ile telefonda 500 Hindistan Rupisi indirimi ile gelecek. Booster satışı etkinliğine katılanlar, 17 Aralık’tan itibaren cihazlarını teslim alacaklar.

Göz atın:   İşte Realme X50 Lansman Tarihi Hakkındaki Sızıntı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu