Tiktok Takipçi Satın Al

Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Realme TV tanıtım tarihi açıklandı. Realme TV 32 inç ve 43 inç ekran boyutlarında olabilir ve hem Full HD hem de Ultra HD seçenekleri ile gelecek.

Realme Watch ‘ta 1,4 inç TFT ekran bulunabilir. Realme TV ve Realme Watch, 25 Mayıs’ta Hindistan’da satışa sunulacak ve çevrimiçi bir etkinlik aracılığıyla şirketin Akıllı AIOT ekosistemine katılacak.


Realme, medya davetiyeleri gönderdi ve YouTube da dahil olmak üzere sosyal medya kanallarında düzenlenecek bir online lansman etkinliği için Twitter’da bir duyuru yaptı. Şu andan itibaren, şirket her iki ürün için de spesifikasyonlarla ilgili detayları paylaşmadı, ancak her ikisinde birden fazla sızıntı oldu.

Realme online lansman etkinliği

Realme online etkinliği 25 Mayıs tarihinde yapılacak. Etkinlikte Realme’nin ilk akıllı saati Realme Watch ve Realme TV modeli duyurulacak. Twitter, Facebook ve YouTube dahil olmak üzere şirketin sosyal medya kanallarında yayınlanacak. Bu etkinlikte Realme TV ve Realme Watch lansmanı yapılacak.

Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Realme TV özellikleri nasıl olacak?

Realme TV son zamanlarda ekran boyutunu gösteren sızan bir görüntüde görüldü. Görüntü, TV’yi 108 cm ekran boyutuyla bir depodaki ambalajında ​​gösterdi. Bu, Realme TV’nin en az 43 inç ekran boyutunda çıkacağı anlamına gelir. Rapora göre, kutuda puslu bir Netflix logosu da görülebilir, bu da Realme TV’nin resmi Netflix desteğine sahip olacağını gösterir. Android TV ve Google Asistan logolarının da kutuda bulunduğu bildirildi. Ayrıca, geçen ay Bluetooth SIG sertifika sitesinde iki Realme TV modeli (43 inç ve 32 inç) tespit edildi .

Şu an itibariyle, 43 inç ekran boyutunda hangi çözünürlüğün sunulacağı belli değil. Realme hem full HD (1.920×1.080 piksel) hem de ultra HD / 4K seçenekleri sunabilir.

Realme Watch özellikleri

Realme Watch’un 320×320 piksel çözünürlüklü 1.4 inç TFT ekrana sahip olduğu söyleniyor . 160mAh bataryaya sahip olabilir ve 24 saat kalp atış hızı izlemesi sunabilir. IP68 sertifikalı bir yapıya sahip olduğu ve tescilli bir işletim sisteminde çalıştığı söyleniyor.

 

Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu! Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu! Realme TV Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu