TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Giyilebilir Teknoloji Haberleri » Realme CEO’su Tanıtılmayan Yeni Akıllı Saati Videoda Gösterdi!

Realme CEO’su Tanıtılmayan Yeni Akıllı Saati Videoda Gösterdi!

Realme CEO'su Tanıtılmayan Yeni Akıllı Saati Videoda Gösterdi!

Realme çok kısa bir süre içinde kendisi için büyük bir isim yapmış olmasına rağmen, şirket sadece akıllı telefonlar yapmaktan memnun değil.

Şirketin CEO’su Madhav Sheth‘e göre, diğer ürünler arasında, yolda bir Realme akıllı saat var. Sheth, şirketin “Madhav’a Sor” serisinin bir parçası olan bir video röportajında ​​saati bileğinde gösterir ve Realme akıllı saati olduğunu söyler. Akıllı saatin tasarımı Apple Watch’a benzerliği de dikkatlerden kaçmıyor.

Realme’in zaten bu ayın başlarında piyasaya sürülen Realme Band adlı bir fitness takipçisini kullanıma sunmuş durumda. Bir Realme akıllı saat, bu ürün yelpazesinin devamı niteliğinde olduğu görülüyor.

Videonun ilerleyen dakikalarında CEO Sheth, yakında Realme markalı Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra bir televizyon olacağını da söyledi. Ancak, bu ürünler hakkında da fazla bilgi vermedi.

Yine de, bir şirketin ürünleri hakkında bu kadar açık olduğunu görmek çok ferahlatıcı. Samsung, Google ve OnePlus, resmi olarak piyasaya sürülene kadar tüm ürünlerini çok açık etmezler. Ama burada Realme’in CEO’su raslantılı bir şekilde, “Evet, akıllı saatimiz var, işte burada, bileğimde.” demesi de gerçekten örnek alınabilir bir davranış. İlgili videoya ise hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sword Art Online’s New VR Game Is Not What We Wanted

Buğra Noyan

Xbox One X Alana PUBG Bedava

Buğra Noyan

Netflix, 2021’de Başlayacak Seinfeld İçin Global Yayın Haklarının Sahibi Oldu!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.