Tiktok Takipçi Satın Al

Realme CEO’su Tanıtılmayan Yeni Akıllı Saati Videoda Gösterdi!

Realme çok kısa bir süre içinde kendisi için büyük bir isim yapmış olmasına rağmen, şirket sadece akıllı telefonlar yapmaktan memnun değil.

Şirketin CEO’su Madhav Sheth‘e göre, diğer ürünler arasında, yolda bir Realme akıllı saat var. Sheth, şirketin “Madhav’a Sor” serisinin bir parçası olan bir video röportajında ​​saati bileğinde gösterir ve Realme akıllı saati olduğunu söyler. Akıllı saatin tasarımı Apple Watch’a benzerliği de dikkatlerden kaçmıyor.


Realme’in zaten bu ayın başlarında piyasaya sürülen Realme Band adlı bir fitness takipçisini kullanıma sunmuş durumda. Bir Realme akıllı saat, bu ürün yelpazesinin devamı niteliğinde olduğu görülüyor.

Videonun ilerleyen dakikalarında CEO Sheth, yakında Realme markalı Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra bir televizyon olacağını da söyledi. Ancak, bu ürünler hakkında da fazla bilgi vermedi.

Yine de, bir şirketin ürünleri hakkında bu kadar açık olduğunu görmek çok ferahlatıcı. Samsung, Google ve OnePlus, resmi olarak piyasaya sürülene kadar tüm ürünlerini çok açık etmezler. Ama burada Realme’in CEO’su raslantılı bir şekilde, “Evet, akıllı saatimiz var, işte burada, bileğimde.” demesi de gerçekten örnek alınabilir bir davranış. İlgili videoya ise hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu