Tiktok Takipçi Satın Al

Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı

Lenovo Legion oyun telefonunda çift X eksenli doğrusal motor bulunacak.

Lenovo, “Legion Gaming Phone” olarak adlandırılan ilk oyun akıllı telefonunun tasarımı ortaya çıktı.
Geçen ay, şirket Temmuz ayında bu telefonu duyuracağını açıkladı. Yayınlanan görsel, cihazın X-eksenli çift doğrusal titreşim motoruyla birlikte geleceğini ortaya koyuyor.


Lenovo’nun Legion markası altındaki ilk oyun akıllı telefonunun potansiyel lansmanını çevreleyen söylentiler ortalıkta dolaşıyor. Çok uzun zaman önce, Lenovo Legion telefonunu Geekbench veritabanı web sitesinde tespit edebildi.

Daha önce, cihaz tüm ihtişamıyla sergileyen sızan bir tanıtım videosunda tespit edildi. Şimdiye kadar bilmediğimiz başlangıç ​​tanıtım tarihi oldu. Temmuz ayında tanıtılması beklenen yeni bir oyuncu akıllı telefon.

Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı

Resmi göre, marka Temmuz ayında cihazı açığa çıkaracak. Bununla birlikte, marka kesin lansman tarihinin ne olacağı konusunda sessiz kaldı. Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde cihazın daha fazla fragman takip etmesini bekleyebiliriz, bu nedenle lansman tarihi çok uzun süre gizli kalacak bir şey değildir.

Lenovo Mobile China Genel Müdürü Chen Jin de canlı bir yayında bunu doğruladı. Ayrıca ahizenin sınırlı sayıda fan özelleştirilmiş versiyonu olacağını ve telefonun standart sürümüyle birlikte detayların açıklanacağını söyledi.

Bununla birlikte, Lenovo, Legion oyun telefonu Temmuz ayında piyasaya sürdüğünü açıklasa da, lansman için kesin tarihi henüz duyurmadı. Bundan önce, markanın yöneticisi zaten bir videoda ahizenin kutusunu açtı.

Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı Lenovo Legion Oyun Telefonunun Tanıtım Görseli Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu