Realme Q İçin Basın Görselleri Yayınlandı

Realme son zamanlarda Realme Q için birkaç cihaz yayınladı, cihaz hakkında bilmediğimiz bir şey yok. Bu sefer Realme Q için basın görselleri paylaşıldı.

Onunla birlikte gelecek olan yonga setini biliyoruz, kamera özelliklerini biliyoruz, hatta pil boyutunu bile biliyoruz. Ancak bugünün teaser’ı bize bilmediğimiz, cihazın tasarımı olan bir şey gösteriyor.

Şimdi, Realme her zaman cihazlarına gelince kalıplarla ve tasarımlarla oynadı. İlk cihazı olan orijinal Realme 1, orta korucuların paketinden sıyrılmasını sağlayan elmas deseniyle geldi. Şimdi, yeni Realme geleneği hoş bir degrade bitirmekle birleştirilen farklı bir desenle sürdürüyor.

Realme Q özellikleri

Bunun dışında, teaser, zaten yapmadığımız hiçbir şeyi açığa vurmuyor. Realme‘nin kendi Xi Qi Chase’i, Realme Q‘nun 20W VOOC hızlı şarj etme özelliklerine sahip bir 4035 mAh bataryaya sahip olacağını çoktan onayladı. Ayrıca, yeni Realme cihazının, Realme 5 gibi, Snapdragon 712 işlemci tarafından destekleneceğini de biliyoruz.

Realme Q İçin Basın Görselleri Yayınlandı

Görüntüdeki telefonlardan birinin üst tarafı mor ve cihazın altına doğru renk maviye dönüyor. Bir diğer telefonun rengi ise yeşilden maviye dönüyor. Realme Q, Android 9 Pie işletim sistemine dayalı olarak Oppo ColorOS 6 ile çalıştırılacak.

Realme’nin iddiaya göre Android tenli Android Q tabanlı Android geliştirdiği iddia ediliyor, ancak henüz piyasaya sürülmeye hazır değil. Realme Q’nun bu yepyeni UI ile gelmesi olasıdır, ancak yeni UI için ETA’nın yılın sonu olduğu düşünülmemektedir.

Eklediği donanımlara güvenen Realme’nin tasarım hamlesiyle kullanıcıları mutlu edip etmeyeceğini önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Realme Q İçin Basın Görselleri Yayınlandı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu