Tiktok Takipçi Satın Al

Diablo IV İnternet Olmadan Oynanamayacak!

Blizzard şirketinin geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurduğu Diablo IV oyununun aktif bir internet bağlantısı olmadan oynanamayacağı açıklandı. İşte konuyla ilgili detaylar.

BlizzCon 2019’da düzenlenen bir panelde konuşan baş tasarımcı Angela Del Priore, oyunun solo oynanıp oynanamayacağı ve “tam çevrimdışı mod” u destekleyip desteklemeyeceği ile ilgili bir soruyu ele aldı.


Del Priore “Bir çevrimdışı modu desteklemeyeceğiz” diye yanıtladı. “Ama daha önce de söylediğim gibi, Diablo 4‘teki hiçbir şey partiye katılmak zorunda kalmayacak. Yalnız oynayabilir ve zindanlar özeldir. Campain görev alanları [ayrıca] özel kalacak.”

Diablo 4 oyuncularına kötü haber

Bu, PC’deki Diablo oyuncularına, özellikle de piyasaya sunulduğundan beri bir internet bağlantısı gerektiren Diablo 3’ü oynayanlar için sürpriz olmamalı.

Bu aynı zamanda Blizzard’ın World of Warcraft, Overwatch ve StarCraft gibi diğer büyük franchise’larının çoğunluğu için de geçerlidir.

Bununla birlikte, Diablo 3’ün konsol sürümleri çevrimdışı oynama özelliğini de içerir. Diablo 4, PS4 ve Xbox One ile PC için geliştiriliyor. GameSpot’a yapılan açıklamada, bir Blizzard temsilcisi, Diablo 4’ün yalnızca PS4 ve Xbox One dahil olmak üzere tüm sürümlerde çevrimiçi olacağını onayladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu