TeknoDiot
     
     
     

Diablo IV İnternet Olmadan Oynanamayacak!

Diablo IV İnternet Olmadan Oynanamayacak!

Blizzard şirketinin geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurduğu Diablo IV oyununun aktif bir internet bağlantısı olmadan oynanamayacağı açıklandı. İşte konuyla ilgili detaylar.

BlizzCon 2019’da düzenlenen bir panelde konuşan baş tasarımcı Angela Del Priore, oyunun solo oynanıp oynanamayacağı ve “tam çevrimdışı mod” u destekleyip desteklemeyeceği ile ilgili bir soruyu ele aldı.

Del Priore “Bir çevrimdışı modu desteklemeyeceğiz” diye yanıtladı. “Ama daha önce de söylediğim gibi, Diablo 4‘teki hiçbir şey partiye katılmak zorunda kalmayacak. Yalnız oynayabilir ve zindanlar özeldir. Campain görev alanları [ayrıca] özel kalacak.”

Diablo 4 oyuncularına kötü haber

Bu, PC’deki Diablo oyuncularına, özellikle de piyasaya sunulduğundan beri bir internet bağlantısı gerektiren Diablo 3’ü oynayanlar için sürpriz olmamalı.

Bu aynı zamanda Blizzard’ın World of Warcraft, Overwatch ve StarCraft gibi diğer büyük franchise’larının çoğunluğu için de geçerlidir.

Bununla birlikte, Diablo 3’ün konsol sürümleri çevrimdışı oynama özelliğini de içerir. Diablo 4, PS4 ve Xbox One ile PC için geliştiriliyor. GameSpot’a yapılan açıklamada, bir Blizzard temsilcisi, Diablo 4’ün yalnızca PS4 ve Xbox One dahil olmak üzere tüm sürümlerde çevrimiçi olacağını onayladı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


165 TL’ye RGB Oyuncu Faresi: Sades Scythe İnceleme (ÇEKİLİŞ)

Buğra Noyan

Facebook Özel Bir Haber Kaynağını Test Ediyor

Hüseyin Ceylan

Türk İnternet Kullanıcıları Bakın Neler Yapıyor

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.