Realme İlk Smart Televizyonunu Mobil Dünya Kongresi'nde Tanıtacak! - TeknoDiot.com

Realme İlk Smart Televizyonunu Mobil Dünya Kongresi’nde Tanıtacak!

Abone Ol 

Realme Global pazarlama sorumlusu Francis Wang, Mobil Dünya Kongresi için bir Smart TV duyurusu yaptı. Twitter’daki soruları yanıtlayarak, Realme’in ilk akıllı televizyon bandının bu ay geldiğini doğrulayarak gözleri Mobil Dünya Kongresi’ne çevirmemizi istedi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Realme TV, markanın en güçlü bölgesi olan Hint pazarını hedef alacaktır ayrıca televizyon, bütçe fiyat segmentini hedefleyecektir. Bununla birlikte, boyut veya yetenekler hakkında resmi bir açıklama yok.

Realme İlk Smart Televizyonunu Mobil Dünya Kongresi'nde Tanıtacak!

Baş rakibi Xiaomi‘nin ülkede zaten birkaç TV modeli var ve kuzeni OnePlus da var. Nokia’da bile Smart TV (Hindistan’a özel) var, Honor Vision TV’nin de bu çeyrekte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

TV ve akıllı bandın yanı sıra, şirket bu ay Realme C3’ü de tanıtacak. Realme UI’yi kutudan çıkaran ilk telefon olacak, Realme telefonları için özelleştirilmiş bir ColorOS 7 (Android 10 tabanlı) sürümü.

Göz atın:   Colorful, Yeni Oyun Anakartını Tanıttı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!