Realme Buds Air Satış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı! - TeknoDiot.com

Realme Buds Air Satış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı!

Abone Ol 

Realme, 17 Aralık’ta Hindistan’ın Yeni Delhi kentindeki etkinlikte ilk kablosuz kulaklığı olan Buds Air’ı piyasaya sürecek.

Realme, Buds Air ismini verdiği yeni kablosuz kulaklıklarını 17 Aralık’ta Hindistan yerel saatine göre öğleden sonra 2:00’de Realme.com ve Flipkart aracılığıyla satışa sunulacağını açıkladı.

Realme, renk seçenekleriyle birlikte Buds Air’in birkaç özelliğini de onayladı. Şirket ayrıca Buds Air ait olan ilk bakış videosunu resmi Twitter sayfasından yayınladı. Bu videodan daha sonra ise yine Twitter’da kesintisiz bağlantıyla ilgili kısa bir video yayınladı.

Buds Air, Bluetooth 5.0 ile birlikte gelecek ve Qi Wireless şarjı destekleyen şarj çantasını açtıktan sonra cihazınıza otomatik olarak bağlanacaktır.

Kulaklıklar, 12mm bas artırıcı sürücüyle gelecek ve müziği çalmak veya duraklatmak için iki kez dokunmanıza izin veren dokunmatik kontrolleri destekleyecektir.

Buds Air fiyatı şu anki döviz kurlarına göre yaklaşık 70 Dolar değerinde olması bekleniyor.

Göz atın:   Realme XT Pro’nun TENAA’da Tüm Özellikleri Göründü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu