TeknoDiot
     
     
     

Udemy Hakkında Bilgi ve Kurs İade Etme

Udemy Hakkında Bilgi ve Kurs İade Etme

Gittikçe kullanıcı sayısı artan Udemy videolu kurslar platformundaki en önemli hususlar öğrenmek ve memnuniyet olarak nitelendiriliyor.

Sloganları “Academy of your” (Sizin Akademiniz) şeklinde olan bu platform şuanda kurslarının %90’ını 300₺-400₺’den sadece 29₺ gibi uygun bir fiyata sizlere sunuyor. Kaliteli eğitmenlerin derslerini yayınladığı Udemy’de gerçekten de söylendiği gibi en önemli husus öğrencilerin memnuniyeti ve derslerden faydalanmasıdır. Udemy‘nin açıkladığı memnuniyet politikası tam olarak şöyle:”Eğer kursu ne sebeple olursa olsun,bir açıklama ile beğenmediğinizi iletirseniz size para iadesinde bulunuyoruz.” Tabii ki her satın alınan hizmet veya ürün gibi onların da bir iade süreleri var.Bu süre 30 gün.

Udemy Hakkında Bilgi ve Kurs İade Etme

Ödemelerin çoğunu alındığı gibi verilerek yapılmaktadır.Ancak tedbir amaçlı bazı kısıtlamalar yapılmıştır. Bu tedbir öğrencilerin memnuniyeti ne kadar önemli ise eğitmenlerinki de bir o kadar önemli olduğu için alınmıştır. O yüzden Udemy bazı durumlarda yalnızca Udemy kredisi olarak ödeme yapmaktadır. O halde gelin hep birlikte Udemy’den nasıl kurs iadesi talep edebileceğimize bakalım; İade etmek istediğiniz kursa gelip sağ üst köşeden 3 tane üst üste nokta şeklinde olan seçenekler simgesine tıklayarak çıkan seçeneklerden “Geri ödeme talep et” seçeneğine tıkladıktan sonra açıklamanızı yazıp Udemy’de kurs veren eğitmene öneride bulunduktan sonra ödeme işleminizi talep edebilirsiniz.

Eğer Udemy’den iOS yolu ile bir kurs satın aldıysanız o parayı size Udemy kredisi olarak ödüyorlar,çünkü iOS satın alımları Udemy tarafından değil Apple App Store üzerinden sağlanır. Bütün bunlar olmadığı halde yinede kurs geri ödemesi alamıyorsanız Udemy’nin güvenlik politikasına takılmışsınız demektir. Destek ekip ile iletişime geçmeniz en doğrusudur.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sony Yeni Süper-Telefoto 600mm F4 G Master Prime Lens’i Tanıttı!

Hüseyin Ceylan

Karşınızda Fiat Concept Centoventi

Buğra Noyan

Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.