Realme 6i, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Realme’in şu anda Realme 6i isimli yeni nesil bütçe dostu telefonda üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Aslında, akıllı telefon geçmişte çok sayıda sızıntı ve söylentinin bir parçası olmuştur. Aynı cihaz şimdi GeekBench listesinde ortaya çıktı ve hakkında da belli başlı detaylarda ortaya çıkmış oldu. Bunun da ötesinde, 5G bağlantılı bilinmeyen bir Realme cihazı da ortaya çıktı.

Realme 6i, GeekBench listesinde RMX 2040 model numarasıyla yer aldı. Daha önce aynı modeli bir FCC dosyasında gördük. Listeye göre, cihaz 4GB RAM ve MediaTek Helio G80 yonga setine sahip olacağı söylenmişti ancak öyle olmayacak. Ayrıca, cihaz en son Android 10 işletim sistemini kullanıyor. Kıyaslama skorlarına gelince, Realme 6i tek çekirdekli performansta 345 puan ve çok çekirdekli testte 1293 puan aldı.

5G destekli bütçe dostu telefon: Realme 6i

Realme 6i, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Listede 5G özellikli Qualcomm Snapdragon yonga seti ile ortaya çıktı. 8GB RAM ve Android 10 işletim sistemi ile geliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, yonga seti modeli şu anda bilinmiyor. Skorlardan bahsetmişken, cihaz tek çekirdekli performansta 570 ve çok çekirdekli testlerde 1683 puan aldı.

Çinli mobil üretici Realme’nin şimdiye dek bütçe dostu olan bir 5G telefon üzerinde çalıştığını biliyorduk. Yukarıda özellikleri yer alan ancak ismi henüz bilinmeyen bu akıllı telefon da Realme’nin yeni bütçe dostu 5G’li telefonu olabilir.

Realme 6i, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu