Tiktok Takipçi Satın Al

Realme 55 inç 4K SLED TV Tanıtıldı

Realme 55 inç 4K SLED TV tanıtıldı, Ekim lansmanı için tarih verdi

TV, şirketin Realme TV’yi yılın başlarında piyasaya sürmesinin ardından Hindistan’a gelecek. TV’nin 32 inç ve 43 inçlik çeşitleri vardır.

Realme, Ekim ayında yeni bir TV yayınlamaya hazır olabilir. Realme’nin Hindistan’da yeni bir 55 inç TV piyasaya sürmesi bekleniyor. TV, 4K panel ile gelebilir.


Bir süredir Realme’nin yeni bir televizyonu piyasaya sürdüğünü duyuyorduk ve şimdi şirketten ürün hakkında bazı bilgiler aldık. Şirketin CEO’su Madhav Sheth, Realme’nin çok yakında Hindistan’da yeni bir 55 inç 4K TV’yi piyasaya sürmeye ayarlanabileceğini öne sürdü.

Twitter’a götüren Sheth, tamamen paketlenmiş bir Realme TV ile ayakta durduğu bir fotoğrafı paylaştı. İlginç bir şekilde kutu, 4K TV’nin SLED ekranla birlikte gelmesini gösteriyor. Bir IANS raporuna göre, bu SLED ekran teknolojisi, Realme ve SPD Teknolojisinin (Spektral Güç Dağıtımı) baş bilim adamı John Rooymans tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Realme TV İddialı mı?

Realme 55 inç 4K SLED TV Tanıtıldı

Şirket henüz TV ile ilgili herhangi bir bilgi açıklamazken, IANS bir raporda TV’nin Ekim ayının ilk yarısında şirketin ilk 55 inç akıllı TV’si olarak piyasaya sürülebileceğini iddia etti. Rapora göre, TV süper ultra geniş renk gamına ve düşük mavi ışığa sahip göz dostu bir SLED panel kullanacak. TV’nin ayrıca stereo surround ses efekti sunmak için Dolby Audio desteğini de getirdiği söyleniyor.

Okurlarımıza hatırlatmak için Realme, ilk akıllı TV’lerini Hindistan’da yılın başlarında piyasaya sürmüştü. Realme TV, satın alımda altı aylık ücretsiz YouTube Premium üyeliği ile birlikte gelir. Realme, televizyon için bir yıllık garanti ve panel için bir yıllık ek garanti veriyor. Hindistan’da ayrıca 48 saatlik ev kurulumu ücretsiz olarak mevcuttur.

Realme TV, bir LED ekran paneliyle birlikte gelir. 32 inçlik panel 1366×768 çözünürlüğe sahipken 43 inçlik sürüm 1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip. Realme TV, herhangi bir özelleştirme olmadan Android TV tarafından desteklenmektedir; bu, televizyonda stok Android deneyiminin yanı sıra Google Play Store’dan desteklenen uygulamaları indirme yeteneği olduğu anlamına gelir. Google Asistan, Realme TV’de de desteklenmektedir. Akıllı TV, Netflix ve Amazon Prime Video uygulamaları önceden yüklenmiş olarak gelir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu