Tiktok Takipçi Satın Al

Overwatch 2 Hikaye Ağırlıklı Olacak!

Blizzard Overwatch’ı piyasaya sürdükten sonra, Overwatch dünyasında ve karakterlerinde bazı backstory’ler vermeye çalıştı etkileyici bir sinema fragmanı ile büyük bir gösteri yaptılar. Zaman içinde oyuna daha fazla karakter eklendiğinde, Blizzard da animasyonlu çizgi romanlarla her birine bir arka plan vermeye çalıştı.

Overwatch’la ilgili sorun rekabetçi bir çok oyunculu oyun olması nedeniyle hikayenin hiçbir zaman tam anlamıyla çözülememesidir ancak bu Blizzard’ın düzeltmeyi umduğu bir şeydir. ESPN’in bir raporunda, Overwatch 2 ile Blizzard’ın hikayeye daha fazla önem vereceğini öne süren eğitim belgelerini aldıklarını iddia ediyorlar.

Overwatch 2 Hikaye Ağırlıklı Olacak!


Bu oyuncuların, oyunun hikayesinin çoğunun hissedilmesi ve keşfedilebileceği potansiyel bir PvE deneyimini dört gözle bekledikleri anlamına gelir. PvE’ye ek olarak, Blizzard’ın çok çekirdekli yönü de ihmal edeceği anlamına gelmez; Rapor, Push adında yeni bir çok oyunculu mod olabileceğini iddia ediyor.

Bu modun nasıl olacağı belli değil, bu yüzden Blizzard’ın BlizzCon 2019’daki oyunu duyurması için söylentilerin verildiği detaylar için önümüzdeki hafta sonuna kadar beklememiz gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu