bayigram.com

Realme 17 Milyon Satışa Ulaştı!

Bugün Realme, X2 Pro’yu Madrid’de düzenlenen ve Realme X2 ve Realme 5 Pro’nun Avrupa’yı vuran da göreceği bir etkinlikte küresel izleyiciyle tanıştı. Yeni telefonlarla birlikte, marka şimdi dünya genelinde 17 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu da duyurdu.

Etkileyici müşteri sayısına 16 Mayıs 2018 (Realme 1 duyurulduğunda) ile geçen haftaki 8 Ekim 2019 arasında ulaşıldı, bu da ailenin o zamandan beri biraz daha büyüdüğü anlamına geliyor. Bu süre zarfında, eski Oppo iştiraki bir düzine akıllı telefon üzerinden tanıttı ve agresif fiyatlandırması açıkça çok fazla para kazanmasına yardımcı oldu.


Kaynak: gsmarena

Realme şu anda Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Filipinler, Malezya, Singapur, Myanmar, Pakistan, Nepal, Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere, Rusya ve Çin dahil 19 pazarda akıllı telefonlar satıyor .

Kendisini genç ve şık bir marka olarak konumlandırıyor ve “daha fazla genç insanın teknolojinin güzelliğini getirdiği mutlu bir yaşamın keyfini çıkarmasını sağlıyor”.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu