Kablosuz Kulaklık Alacakların Adresi Hepsiburada - TeknoDiot.com

Kablosuz Kulaklık Alacakların Adresi Hepsiburada

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Son zamanlarda her telefon kullanıcısının ihtiyacı olan kablosuz kulaklıklar için Hepsiburada’dan indirim kampanyası geldi. Detaylar makalemizde…

Teknolojik telefonların icatları ile birlikte hayatımıza giren kulaklıklar teknolojiye ayak uydurarak günümüz şartlarına küçük ve kablosuz hale kadar geldi.

Bizlerde sizlerinde kablosuz ve bluetoothlu kulaklığınız olsun diye Hepsiburada tarafından yapılan Xiaomi Haylou GT1 TWS kablosuz kulaklığını sizler için inceleyeceğiz.

Haylou GT1 TWS kablosuz kulaklık yapısı itibariyle diğer Xiaomi kablosuz kulaklarına benzemektedir. Fakat bu sürümün dokunmatik ekran, yüksek performans, 12 saatlik şarj süresi, suya karşı korunaklı, sesli asistan, küçük ve hafif olması gibi özellikleri mevcuttur.

Xiaomi Haylou GT1 TWS kulaklık Teknik Özellikleri

Haylou GT1 TWS Bluetooth 5.0 donanımı ile gelmektedir. Stereo sesi desteklemektedir. DSP teknolojisi mevcuttur. yukarıda belirttiğimiz gibi suya dayanıklıdır. Dokunmatik ekranı bulunmaktadır.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu