bayigram.com

Razer’dan Yeni Oyuncu Faresi!

Oyun farelerini düşündüğünüzde, Razer’in akla gelen ilk marka olması gayet normal. Çünkü şirket, hem gündelik hem de profesyonel olarak birçok oyuncunun tanıdığı ve sevdiği oyun mouse’ları çıkardığı bilinmektedir.

Razer en son oyun mouse’larından olan Razer Viper’i tanıttı. Yeni optik anahtarlarını açıklayan Razer‘e göre, sinyal göndermek için fiziksel bir temas gerekmez. Bir elektrik sinyalini bilgisayara göndermesi için panjurdan geçen bir kızılötesi ışık demeti kullanarak, anahtarlar her parmağın basma anında yanıt vererek, tüm hareketlerin oyuncunun amacına göre yapıldığından emin olur. Elbette, bunun oyunlarda nasıl göründüğü konusunda bir fark yaratıp yaratmayacağına bakılmaksızın sürekli tıklatma gerektiren çok sayıda oyun oynarsanız, o zaman kontrol etmeye değer olabilir.

Razer'dan Yeni Oyuncu Faresi!

Dayanıklı Mouse!


Razer, her bir anahtarın 70 milyon tıklamaya kadar dayanıklı olduğunu, yani farenizin çok uzun süre dayanması gerektiğini belirtmekte. Diğer özellikler arasında 5G Optik Sensör, 16.000 DPI, sekiz programlanabilir düğme ve yarışmalara giderken ayarlarınızı kaydetmenize olanak sağlayan ve fareyi yeni bir bilgisayara bağlamanız gereken yerleşik depolama yer alıyor. Razer Viper 80 $ olarak fiyatlandırılmıştır ve Razer’in web sitesinden satın alınabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu