Tiktok Takipçi Satın Al

Bu Fiyata Süper Gaming Mouse: Rampage SMX-R21 Compact İnceleme

Rampage SMX-R21 Compact oyun faresini inceliyoruz. Kutusu, diğer fare kutularından farklı olarak plastik yapıda bir kutudur ve içinde Compact modeli, kullanım kılavuzu ve sünger yapıda koruma bulunur. Rampage Compact, beyaz plastik yapıda olup, ergonomik olarak rahattır. RGB aydınlatması mevcuttur. Üzerinde 7 adet atanabilir tuş yer alıyor ve bu tuşları yazılım aracılığıyla kişileştirebiliyorsunuz. Farede 7200 DPİ çözünürlüğe sahip, yazılım ile birlikte 12800 DPI olarak kullanmak mümkün. Instant A825 sensörü yer alıyor ve bu sensör 1000Hz frekans değerine sahip

Rampage Compact ismindeki oyuncu faresi detayları geçmeden önce kutusundan bahsetmek istiyorum yani kutusu diğer mouse’lara göre oldukça farklı karton yapıda bir kutu değil lastik yapıda ve bununla birlikte 4-1 yanından açılabiliyor direkt olarak bu şekilde açılıyor içerisine bir sünger var sünger yapıya sahip Butik yerinden hiçbir zaman okumadığımız bir klanımı kılavuzu ve mouse’umuzun kendisi çıkıyor küçük Mouse sanıyordum kutusundan çıkarttığım zaman ancak kullanmaya başladıktan sonra küçüklüğün bir önemi kalmadı benim için.


Çünkü ergonomik olarak gerçekten fiyat performans oyuncu faresi olduğunu söyleyebilirim Benim elim her Mouse videosunda da diyorum Bir tık büyük çok büyük değil aslında orta dereceli olduğunu söyleyebilirim Ama bu tür mouse’lara tam sığmıyor parmaklar ondan dolayı da bence tutuşu dediğimiz oldukça sık yapıyorum kullanılan böyle kaldı parmaklar elime tam oturdu.

Özellikle bu avuç içimi çok iyi bir şekilde doldurduğunu söyleyebilirim ergonomik olarak Mouse’un zaten bunu gösteriyor Mouse tamamen plastik yapıda bizim elimizde beyaz rengi bulunuyor Bununla birlikte siyah ve pembe rengi de mevcut diğer renklere göre beyaz renk oyuncu ekipmanlarında kendini gösteren renklerden bir tanesi Hele ki RGB aydınlatma varsa o zaman tadından yenmiyor.

Rampage SMX-R21 Compact İnceleme Videosu

Çünkü şu anda da elimde bulunan Rampage Compact modelinde de beyaz renk mevcut RGB aydınlatmalar beyazdı daha böyle kendini gösteriyor gibi olduğunu söyleyebilirim alt tarafından sağ ve sol taraftan başlayıp şerit halinde ilerliyor Rampage logosu yine aynı şekilde harici bir aydınlatmaya sahip ve son olarak da su kolda bir RGB aydınlatma bulunuyor.

RGB aydınlatmaları öyle soluk değil yani gerçekten canlı çok da gözü almıyor çok iyi dengelenmiş parlaklık noktasında RGB aydınlatmaları yazılım üzerinden ayarlamalarını yapabiliyorsunuz ama yazılım kullanmayacağım Ben derseniz sol tarafta bulunan alternatif tuşlardan altındaki ve DPI ayar tuşlarından basılı tutarak bu tuşları kullanarak RGB aydınlatmaları arasındaki geçişleri yapabiliyorsunuz toplam 13 farklı RGB aydınlatma modu bulunduğunda altını çizelim modelinin üzerinde toplam 7 adet atanabilir tuş mevcut Mouse’un alt tarafında bulunan kayar teflonlar mevcut.

Bununla birlikte mousepad üzerinde gerçekten iyi bir performans sergiliyor bu teflonlar Mouse satın aldığınız zaman kutusundan çıkartıp kullanmadan önce bu teflonların üzerinde böyle koruma jelatinleri bulunuyor şu şekilde ben bunları çıkarttım haberiniz olsun yani alırsanız performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz, mousepad üzerinde bir zamanınızı sonra zaten açılıyor ve artık atmak gereksinimi duyuyor ama o duruma gelmeden Siz çıkarsanız daha iyi olacaktır orta kısımda ise Instant A825 sensörü mevcut Bu sensör bizlere 7200 DPI ile çözünürlük sağlarken yazılımı kullandığımız zaman ise DPI 12.800 seviyesine çıkabiliyor.

Ben yazılım kullanmayacağım 7.200 yeter derseniz Mouse üzerinde bulunan su kurulunun hemen altındaki tuşlardan yükseltip alçaltabiliyorsunuz dpı çözünürlüğünü Mouse’un hızlanması 20 bölü saniye zorunda 60 fps frekans Hızı da biners yani bu fiyat bandındaki farklı markaları mouse’ları genellikle 200 Hertz 500 her seviyelerinde geziniyor ancak Compact modelinde 1000hzlik bir frekans hızı var bu frekans Hızı da 4 kademeli yine aynı şekilde yazılım üzerinden özelleştirebiliyorsunuz.

Mouse’un sağ ve sol tuşlarında Huano switch’ler bulunuyor bu switchlerde 10 milyon tıklanma ömrünü sunduğunda altını çizelim Mouse’un kablosu da örgü yapıda bir nokta 75 metrelik bir uzunluğa sahip Bu da oldukça iyi örgü Yapı olmasıyla birlikte de uzun kullanımlarda yıpranmaların önüne geçiyor.

Bu Fiyata Süper Gaming Mouse: Rampage SMX-R21 Compact İnceleme

Aslında tablonun Rengi de Mouse’un sağ ve sol taraflarında bulunan gri renkle birlikte aynı renk olduğunu söyleyebilirim mousun ağırlığı 98 gram.

Ben daha çok 100 gramın altındaki masörü kullanamıyorum. Bda aslında 100 gram desek yanlış olmaz 98 gramlık bir ağırlık mevcut burada Bununla birlikte ben bu Mouse kullanırken Çok zevk aldım bu mouse’u Zaten ben ortalama 1-2 haftadır kullanıyorum görenler belki vardır, Instagram Reels ve YouTube Shorts gibi videolarımız burada da masada da kullandığımızda görmüşsünüzdür. Hatta bazı izleyicilerimiz de zaten masum modelinde sordular.

Rampage Compact modeli Makro yazılımını destekliyor Elbette Makro dediğime bakmayın birçok özelleştirmeleri Bu yazılım sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz üzerinde bulunan 7 adet atanabilir tuşu yazılım üzerinden ayarlayabiliyorsunuz frekans hızını ayarlayabiliyorsunuz.

Sensörün hızı DPI ayarlamalarındaki aydınlatma ayarlarını yapabiliyorsunuz Yani 200 DPI kırmızı yansın 300 DPI yeşil yansın gibi RGB aydınlatma ayarlarından tutun bütün her şeyi yapabiliyorsunuz. Aslında yazılımıyla birlikte makro atamalarında gerçekleştirebiliyorsunuz profil atamalarını yapabiliyorsunuz. Örn: CS:GO için ayrı bir profil Valorant için ayrı bir profil oluşturabilirsiniz oldukça size kalmış bir durum açıkçası yazılım gerçekten gelişmiş
ve aslında diğer Rampage ürünlerinde de gördüğümüz yazılımlara benzer olduğunu söyleyebilirim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu