TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Videolar » Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme

Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme

Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme

Bu videomuzun konuğu Rampage RM-K10 Amazing oyuncu kulaklığı.

Fiyat ve performans oyuncu kulaklığı arayanlar için alınabilecek bir oyuncu kulaklığı olabilir. Özellikle mikrofonun da bulunan aktif gürültü engelleyicisi ile farkını ortaya koyuyor. Rampage Amazing oyuncu kulaklığının fiyatı şu anda 250 TL bandında olduğunun altını çizelim.

Kablo güvenliğini ve esnekliği sağlamak amacı ile özenle tasarlanmış dizaynını hissedebiliyorsunuz. Kabloda oluşabilecek kırılmalara karşı koruma sağlayan özel kaplaması. Ayrıca kablosuz ortalama 2 metreye yakın bir uzunlukta olup kablo üzerinde ses kumandası bulunuyor.

Rampage RM-K10 AMAZING inceleme videosu

Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme

Bulunan kumanda üzerinde RGB ışıklandırma tuşu, mikrofon açıp-kapatma tuşu ve ses ayar scrool tuşu yer alıyor. Rampage RM-K10 AMAZING çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Özellikle çoklu kullanımların olduğu yerlerde büyük avantajlar sağlamaktadır.

Hoparlör üzerine monte edilmiş portatif mikrofonu sayesinde maksimum performans sağlar. Mikrofon’un hoparlör üzerinde bulunması dış etkenlerden mikrofonu koruyarak alışılmış kablo üzerinde bulunan mikrofonlardan çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır.

Ergonomik tasarımı benim en çok hoşuma giden özelliklerinden biri.Dışı kaplamalı kulak süngeri ile kullanım rahatlığı sağlar ve kulaklarınızı uzun süreli kullanımlarda bile keyfinizi kaçırmadan eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanır.

Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme

RGB led aydınlatmalı logo ışıklandırması sayesinde mükemmel görsel ambiyanslar oluşturur. Yazılım ile maalesef RGB modları bulunmuyor ancak tüm ses ve mikrofon ayarlarlamlarını yapabiliyorsunuz.

Aktif gürültü engelleyici özelliği

Kulaklığı taktığımız zaman dış çevremiz her zaman sessiz olmayabiliyor. Yalıtımsız bir kulaklıkta dış ortamın sesini bolca duyarız. Bu durum müzik kalitesini düşürmekte ve kulaklıktan gelen sesi bozmaktadır. Bu durumun önüne geçebilmek için aktif gürültü engelleyici teknolojisi üretilmiştir. Bu özellik kulaklık üzerinde bulunan bir mikrofon sayesinde çalışmaktadır. Aktif gürültü engelleyici özelliği sayesinde dış alandan gelen parazitler ve gürültü kirliliğinden kolaylıkla kurtulun.

Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme Aktif Gürültü Engelleyici Oyuncu Kulaklığı Rampage RM-K10 AMAZING İnceleme

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Denizlerden Çıkarılan Plastikler PC’lerde Kullanılıyor

Uğur Aydemir

XDA Geliştiricileri Pixel 4’ten Sızan Google Kamera 7’ye Erişti!

Yusuf Karcılar

AMD Radeon RX Vega Ekran Kartının Türkiye Satış Fiyatı Duyuruldu

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.