Tiktok Takipçi Satın Al

RAGE 2 Çıkış Fragmanı Oyuncuları Heyecanlandırdı

14 Mayıs 2019 tarihinde resmi olarak oyuncularla buluşacak olan RAGE 2’nin çıkış fragmanı yayınlandı.

14 Mayıs tarihinde Playstation 4Xbox One ve PC platformlarına çıkarılacak RAGE 2‘nin çıkış fragmanı yayınlandı. Avalanche Studios ve id Software tarafından geliştirilen, Bethesda Softworks‘ün yayıncılığını üstlendiği FPS türündeki oyun geçtiğimiz günlerde Steam üzerinde ön siparişe açılmıştı.


Uzun zamandır oyun dünyasının merakla beklediği oyunların başında gelen Rage 2’nin nihayet çıkış fragmanı yayınlandı. 2 dakika 48 saniyelik çıkış fragmanında oyunun tanıtım sürecinde de sıklıkla dile getirilen yüksek aksiyona sahip oynanış özelliklerine geniş şekilde yer veriliyor.

RAGE 2 fragmanı heyecanlandırıyor

Aksiyon ögelerinin son derece zengin olduğu ilk tanıtım videolarından beri yoğun şekilde dile getirilmekte olan Rage 2 oyunu çıkış fragmanında da belirtildiği gibi PC, PS4 ve Xbox One platformlarında yayınlanacak. 14 Mayıs itibarıyla oyun dünyasındaki yerini alması beklenen oyun Avalanche Studios ve Bethesda firmalarının işbirliği ile geliştirildi.

RAGE 2 Çıkış Fragmanı Oyuncuları Heyecanlandırdı

Ayrıca Steam‘de yer alacak olan RAGE 2 oyunun yanında ayrıca Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2, Wolfenstein: Cyberpilot ve Wolfenstein: Youngblood’ı Steam’e eklemeye karar verdi. 14 Mayıs’ta yayınlanacak olan Rage 2’nin de bu listede yer alıyor olması haberin en iyi detayı olabilir.

[sp-related style=”dark” id=”46349″]

Üç dakikaya yakın bir uzunluğa sahip olan fragmanın başında General Cross ile karşılaşıyoruz. Cross, ilk oyunda başımızın belası olmuş ve ikinci oyunda da olacak olan The Authority örgütünün lideri. Kısa süreli görüntüsünün ardından da fragmandaki sahneler geriye doğru sarılmaya başlıyor ve baş düşmanımızla yaptığımız karşılaşma öncesinde yaşananları da birer birer görüyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu