Tiktok Takipçi Satın Al

Qualcomm’un Yeni Tek Çipli DDFA Amfi

Qualcomm’un Yeni Tek Çipli DDFA Amfi Çözümü Sayesinde Daha Fazla Hoparlörden Temiz ve Güçlü Ses Kalitesi Mümkün Oluyor.


Qualcomm’un yeni teknolojisi küçük formdaki ve düşük güçle çalışan hoparlörler için üst düzey ses kalitesi sağlayacak.

Qualcomm Technologies bugün entegre edilmiş esnek, tek çipli amfi çözümü CSRA6640’yı Qualcomm Dijital Amfi Teknolojisi’yle sundu. Tek çipli mimarisiyle, CSRA6640 D sınıfı ses arttırma teknolojisinin daha küçük formdaki ürünlere entegre edilip ticarileştirilmesini kolaylaştırarak üreticilerin taşınabilir ve güç etkinlikli hoparlörleri daha farklı bir ses kalitesiyle üretebilmelerine olanak sağlıyor.

Qualcomm’un Yeni Tek Çipli DDFA Amfi

Profesyonel amfi teknolojisi küçük cihazlara taşınıyor

Qualcomm Ürün Pazarlama Direktörü Rob Saunders “CSRA6640 kanıtlanmış DDFA teknolojimizi kullanarak üstün kaliteli ses arttırma teknolojimizi düşük güçteki uygulamalara taşıyor. Karışık, profesyonel düzeyde amfi teknolojisini ilk kez daha küçük formdaki hoparlörlere, ses sistemlerine ve amfilere uygulanabilir hale getiriyor ve bu çözüm OEM’lerin güç etkinlikli ses arttırma yeteneklerini daha kompakt, uygun maliyetli cihazlara getirebilmelerine olanak veriyor.”

Ses kalitesi audio tüketicileri için azami önem taşıyor. Qualcomm’un tüketici görüş raporuna göre ses kalitesi tüketicilerin kablosuz kulaklık veya hoparlör seçip satın alma sürecinde en önem verdiği özellik olduğu görülüyor. Ankete katılanların %76’sı satın alma kararını etkileyen en önemli faktör olduğunu söylüyor.

Üst düzey amfi teknolojisini daha fazla taşınabilir cihaza getirerek üreticilerin yüksek sesli audio ve sound kalitesi ihtiyacını uzatılmış pil ömrü ve bağlantı ihtiyaçlarıyla buluşturmak mümkün hale geliyor. Tek çipe kapsayıcı şekilde entegre edilmiş Qualcomm DDFA Dijital Amfi Teknolojisiyle CSRA6640 ses OEM’lerin dışardan ek tamamlayıcı parça ihtiyaçlarını azaltarak maliyetlerine de katkıda bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu