Tiktok Takipçi Satın Al

Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık ile Gürültüsüz Müzik Keyfi

Monster Notebook Pusat serisi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Gürültü engelleme özelliği ve 60 saatlik batarya ömrüyle müzik keyfini maksimum seviyeye ulaştıran Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık kullanım alanlarına göre farklı deneyimler sunuyor.

Müzik dinlerken, film izlerken ve iş hayatında görüntülü toplantılara katılırken kullanabileceğiniz Pusat Wave ANC, kullanıcıların hayatını büyük oranda kolaylaştırıyor.


Monster Notebook, en son ürünü Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık ile müzikseverlere gürültüsüz bir müzik deneyimi vadediyor. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği isteğe bağlı olarak etkinleştirildiğinde gürültüleri engelleyen Pusat Wave ANC, dışarıdan gelen sesleri ortadan kaldırarak eşsiz bir müzik deneyimi sunuyor. Müzik dinlerken dış dünyadan kendisini soyutlamak isteyen müzik tutkunları için Pusat Wave ANC müzik dinlemenin yeni vazgeçilmezi olacak.

Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık ile Gürültüsüz Müzik Keyfi

Tek bir şarj ile 60 saat kullanım süresi sunan Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık, ANC özelliği aktifken 35 saate varan kullanım süresine sahip. “Kabloları hayatından çıkar” sloganıyla bluetooth özelliğine ve yüksek batarya ömrüne işaret eden Monster Notebook; kaliteli malzemesi, yeni nesil tasarımı, yumuşak dokulu baş desteği ve rahat kulakçıklarıyla premium düzeyde bir kulak üstü bluetooth kulaklık sunuyor.

Özel ses işleme lisanslarına sahip olan Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık, yüksek iletim hızı sayesinde sesleri en hızlı şekilde iletilir. Gürültü engelleme özelliği sayesinde dışarıdan gelen sesleri sıfıra indirerek online toplantılar esnasında odaklanmayı kolaylaştırır.

Darbelere karşı dayanıklı taşıma kılıfıyla birlikte gelen Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık, kullanılmadığı zaman koruyucu kılıfında muhafaza edilebileceği gibi kablosuz özelliği sayesinde konforlu ve şık bir şekilde, boyunda aksesuar olarak da tercih edilebilir.

Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık ile Gürültüsüz Müzik Keyfi

Monster Notebook Çevre Birimleri Direktörü Birol Sülük “Son yıllarda iş hayatında çalışma düzenlerinin çeşitlenmesiyle beraber özellikle hibrit ve uzaktan çalışan kullanıcıların, farklı kullanım amaçlarına aynı anda hizmet edebilen, daha kompakt ve fonksiyonel ekipmanlara ihtiyaç duymaya başladığını gözlemliyoruz. Artık, yüksek performanslı teknoloji deneyimine mekân bağımsız olarak sahip olma isteği daha önce hiç olmadığı kadar ön plana çıkarak kullanıcı tercihleri arasında önemli bir unsur haline geldi.

Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık bu ihtiyaca binaen geliştirdiğimiz; kullanıcıların oyun oynarken, film seyrederken, müzik dinlerken ve aynı zamanda iş hayatında online toplantı ve seminerlerde kullanabilecekleri çok fonksiyonlu bir ekipman. Evden, kafeden veya ortak çalışma alanlarından, online buluşmalara katılım sağlamak isteyenlere özel olarak tasarlanan Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık, ANC özelliği sayesinde toplantılara gürültüsüz katılım sağlamayı mümkün kılıyor.

Ortam sesini engelleyen bu özellik, ürünün ergonomik tasarımıyla bir araya gelerek uzun saatler boyunca konforlu bir toplantı deneyimi sunuyor. Kablosuz olması ve 60 saate varan uzun pil ömrü ise tam bir özgürlük ve mobilite imkânı sunuyor. Kısacası Pusat Wave ANC Bluetooth Kulaklık, üst düzey bir kulaklık deneyimi arayışındaki kullanıcıların her an yanlarında bulundurabileceği ister eğlence ister profesyonel amaçlı kullanımlar için tercih edebileceği yüksek performanslı bir ekipman” dedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu