TeknoDiot.com
   
   

PUBG Yapımcısından Oyunculara Büyük Eleştiri

PUBG Yapımcısından Oyunculara Büyük Eleştiri
       

PUBG’nin hem yapımcısı hem de video oyun tasarımcısı olan Brendan Greene, verdiği röportaj da kendisine oyunculardan gelen istek ve sitemleri belirtti.

PUBG mobile ve masaüstü platformda yaklaşık 1 yıldır en çok oyunlar arasında yer alıyor. Son zamanlarda ise en çok oldukça büyük kitlesiyle en popüler oyunlardan olma unvanını koruyor. Oyun yapımcısı Brendan Greene ise hem oyunun sorunları hem de kendisine gelen nefret söylemleri hakkında önemli bir röportaj yaptı.

Yaptığı röportajda oyunculardan kendisine gelen kötü söylemlerden örnek vererek şunları söyledi: “Kızıma tecavüz etmek istedikleri söylendi ve bu neredeyse en hafiflerindendi. Ailem ile birçok kez tehdit edildim. Kimileri de ‘cehennemde yan’ gibisinden mesajlar gönderiyor.” dedi. “Böyle bir düşmanlık neden oluştu anlamış değilim.” diyerek sözlerine devam eden etti. Sonrasında oyuncuların bildirimlerini dikkate aldıklarını ama nefret söylemlerinin kendisine yapılmamasını rica etti.

Oyunculardan gelen bildirimlere sitem ederek artık bunu bu röportajı bitirmek istediğini söyledi ve son cümlesinde “Oyunculardan daha mantıklı bildirimler görmek istiyoruz” diye belirtti.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.