PUBG Yapımcısından Oyunculara Büyük Eleştiri - TeknoDiot.com

PUBG Yapımcısından Oyunculara Büyük Eleştiri

Abone Ol 

PUBG’nin hem yapımcısı hem de video oyun tasarımcısı olan Brendan Greene, verdiği röportaj da kendisine oyunculardan gelen istek ve sitemleri belirtti.

PUBG mobile ve masaüstü platformda yaklaşık 1 yıldır en çok oyunlar arasında yer alıyor. Son zamanlarda ise en çok oldukça büyük kitlesiyle en popüler oyunlardan olma unvanını koruyor. Oyun yapımcısı Brendan Greene ise hem oyunun sorunları hem de kendisine gelen nefret söylemleri hakkında önemli bir röportaj yaptı.

Yaptığı röportajda oyunculardan kendisine gelen kötü söylemlerden örnek vererek şunları söyledi: “Kızıma tecavüz etmek istedikleri söylendi ve bu neredeyse en hafiflerindendi. Ailem ile birçok kez tehdit edildim. Kimileri de ‘cehennemde yan’ gibisinden mesajlar gönderiyor.” dedi. “Böyle bir düşmanlık neden oluştu anlamış değilim.” diyerek sözlerine devam eden etti. Sonrasında oyuncuların bildirimlerini dikkate aldıklarını ama nefret söylemlerinin kendisine yapılmamasını rica etti.

Oyunculardan gelen bildirimlere sitem ederek artık bunu bu röportajı bitirmek istediğini söyledi ve son cümlesinde “Oyunculardan daha mantıklı bildirimler görmek istiyoruz” diye belirtti.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Göz atın:   PUBG'ye Zam Geldi Diye Üzülmeyin! (Ucuz Fiyata Satın Al)

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu