PUBG Yapımcısından Oyunculara Büyük Eleştiri - TeknoDiot.com

PUBG Yapımcısından Oyunculara Büyük Eleştiri

Abone Ol 

PUBG’nin hem yapımcısı hem de video oyun tasarımcısı olan Brendan Greene, verdiği röportaj da kendisine oyunculardan gelen istek ve sitemleri belirtti.

takipçi satın al
takipçi satın al

PUBG mobile ve masaüstü platformda yaklaşık 1 yıldır en çok oyunlar arasında yer alıyor. Son zamanlarda ise en çok oldukça büyük kitlesiyle en popüler oyunlardan olma unvanını koruyor. Oyun yapımcısı Brendan Greene ise hem oyunun sorunları hem de kendisine gelen nefret söylemleri hakkında önemli bir röportaj yaptı.

Yaptığı röportajda oyunculardan kendisine gelen kötü söylemlerden örnek vererek şunları söyledi: “Kızıma tecavüz etmek istedikleri söylendi ve bu neredeyse en hafiflerindendi. Ailem ile birçok kez tehdit edildim. Kimileri de ‘cehennemde yan’ gibisinden mesajlar gönderiyor.” dedi. “Böyle bir düşmanlık neden oluştu anlamış değilim.” diyerek sözlerine devam eden etti. Sonrasında oyuncuların bildirimlerini dikkate aldıklarını ama nefret söylemlerinin kendisine yapılmamasını rica etti.

Oyunculardan gelen bildirimlere sitem ederek artık bunu bu röportajı bitirmek istediğini söyledi ve son cümlesinde “Oyunculardan daha mantıklı bildirimler görmek istiyoruz” diye belirtti.

 

Göz atın:   PUBG Nasıl İndirilir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!