Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Tamamen Ücretsiz Oluyor: İşte Açıklanan Tarih

Yayıncı KRAFTON ve geliştirici PUBG Studios, PUBG: Battlgrounds’ın 12 Ocak 2022’den itibaren konsollarda ve PC’de oynaması ücretsiz olacağını duyurdu!


PlayerUnknown’s Battlegrounds, önümüzdeki aydan itibaren oynaması ücretsiz bir modeli benimsediği için rekabeti hızlandırmak istiyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyun endüstrisinin bu noktada birkaç yıldır pençesinde olduğu battle royale çılgınlığından büyük ölçüde sorumludur. Ancak bu güne kadar hala büyük bir başarı olmasına rağmen, çoğunlukla Fortnite, Apex Legends gibi rakiplerin gerisinde kalmıştır.

Call of Duty: Warzone’da bunlardan bir tanesi. Bunların hepsinin ücretsiz oynanabilen oyunlar olduğu gerçeği, PUBG ücretli bir oyun olmasına rağmen, oyunun en büyük para kazananı olan PUBG Mobile’ın oynaması ücretsiz olduğu gerçeğiyle daha da kanıtlandı.

PUBG: Battlegrounds, 12 Ocak’ta ücretsiz olacak. Daha doğrusu Free to Play, yani oynaması ücretsiz bir oyun olacak. Oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için ücretsiz olacak. Oyunu oynamayı düşünüyorsanız, ücretsiz olacağı tarihe kadar PUBG sistem gereksinimleri listesine de göz atabilirsiniz.

PUBG Tamamen Ücretsiz Oluyor: İşte Açıklanan Tarih

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu