Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Sezon 5 Sona Eriyor!

Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG’nin Sezon 5 sona ermeden önce görevlerinizi tamamlayın ve ödüllerinizi envanterinize ekleyin.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.


Survivor Pass: Badlands dönemi 15 Ocak 2020, 03:00 (Konsollarda 20 Ocak 2020 , 12:00) tarihine kadar geçerli olacaktır. Oyuncular, sezon bittikten sonra seviye atlama eşyası satın alamaz veya görev yapamazlar. Kullanılmayan seviye atlama eşyaları gelecek sezonlarda kullanılabilir.

Envantere eklenmemiş kozmetikler, kuponlar veya XP “Hepsini Al” tuşuna tıklayarak talep edilebilir. Ödüller yalnızca 22 Ocak 2020 (Konsollarda 30 Ocak) sunucu bakımı öncesinde talep edilebilir. Talep süresinin bitiminden sonra bunları alamazsınız, bu nedenle sezon döneminde kazandığınız tüm ödülleri aldığınızdan emin olun.

PUBG Sezon 5 Sona Eriyor!

PUBG Sezon 5 Bitiş Tarihi

PC – 15 Ocak 2020, 03:30

Konsol – 21 Ocak 2020, 12:00

Hayatta Kalma Unvan Sistemi

Unvan ödülleri, lobide “SEZON → GENEL BAKIŞ → UNVAN ÖDÜLLERİ” bölümüne giderek talep edilebilir. Sezon 5’te kazanılan kuponların tümü 20 Ocak 2020’de (Konsollarda 30 Ocak) silinecek, bu yüzden hepsini kullandığınızdan emin olun.

PUBG Sezon 5 Sona Eriyor!

Hayatta Kalma Unvan Sezon Ödülleri, 22 Ocak’ta sunucu bakımı sonrası elde edilen hayatta kalma unvanlarına göre Acemi unvanından daha yüksek bir başarı elde edenlere dağıtılacaktır (Konsollarda 30 Ocak).

Ödüller sırayla ve bir gün içerisinde oyunculara dağıtılacaktır. Ödülünüzü, duyurulan tarihten sonra hala almadıysanız, lütfen Oyuncu Destek ekibi ile iletişime geçin

Oyuncu davranış kurallarını ve oyun politikalarını ihlal ederek bir unvan aldığı tespit edilen oyuncular, hesap kısıtlamasına ve / veya sezonluk ödüllerin kaldırılmasına tabi tutulabilir.

PUBG Sezon 5 Sona Eriyor!

Unvanınız yeni sezon başladıktan sonra oyuncuların önceki sezon unvanını yeni sezondaki ilk yerleşimlerini belirlerken dikkate alacak bir şekilde sıfırlanacaktır. Son olarak oyun dünyası ile ilgili içerikleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

:: Yeni Fast & Furious Crossroads Oyununun Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu