Yeni Fast & Furious Crossroads Oyununun Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

Bandai Namco, yaklaşan resmi Fast & Furious oyunu Fast & Furious Crossroads’un bazı yeni ekran görüntülerini paylaştı.

Bu ekran görüntüleri bazı ortamların yanı sıra içinde olacak bazı arabaları da sergiliyor. Fast & Furious Crossroads, hem tek oyunculu hikaye modunda hem de yakında ortaya çıkacak çok oyunculu modda darbe vurma oyunu sunmayı vaat ediyor.

Oyun otantik bir hikayeye sahip olmayı hedefliyor ve kahramanlar, aletler, arabalar ve kesintisiz sinema tarzı aksiyon ile dolu.

Fast & Furious Crossroads  hikaye modu, Hızlı ve Öfkeli evreni genişletir. Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson rollerini Dom, Letty ve Roman olarak değiştirecekler.

Yeni Fast & Furious Crossroads Oyununun Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

Oyuncular ayrıca egzotik yerlilerin sokaklarından uluslararası casusluğun karanlık dünyasına seyahat edecekler ve yeni bir tehdidi ele geçirmek için savaşırken yüksek hızlı soygunları ve dublörleri çekecekler.

Oyunun Aralık 2019’da YouTube üzerinden yayınlanan tanıtım videosu, hayranlarını memnun etmeyi başaramamıştı. Yaklaşık 700 bin görüntülenme alan video, 10 bin beğeni almasına rağmen 5.700 olumsuz oy almıştı. Bu senenin mayıs ayında oyunculara sunulacak olan oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyuncularıyla buluşacak. Son olarak oyun dünyası ile ilgili içerikleri takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Göz atın:   Destiny 2 Beta Sistem Gereksinimleri Açıklandı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu