Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile UC Nasıl Uygun Fiyatlı Alınır?

Son yıllarda çok daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen pubg oyununda kullanılan Pubg Mobile UC para birimine yoğun bir ilgi var.

Oyun içinde çok daha hızlı bir şekilde hareket etmenize olanak sağlayan Pubg Mobile UC para birimi sayesinde çok daha efektif bir oyun deneyimi sergileyen kullanıcılar, Pubg Mobile UC para birimine nasıl daha hızlı ulaşırım diye araştırmaya girişti.


Dünyanın pek çok noktasında önemli bir konuma sahip olan bu oyunda ekstra özellikler sunan Pubg Mobile UC sayesinde yeni giysiler ve donanımlara çok daha hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Ne İçin Kullanılıyor?

PUBG Mobile UC Nasıl Uygun Fiyatlı Alınır?

Oyunda birçok farklı donanıma sahip olmanıza yardımcı olan Pubg Mobile’da kullanılan Pubg Mobile UC para birimi, oyuncuların kamufle olmasına yardımcı oluyor. Kostüm, karakter, aksesuar ve karakter alımına imkân veren bu birime uygun fiyatlarla ulaşmanıza yardımcı olan pek çok site var.

Bu sitelerden Türkiye’de en çok tercih edileni ise https://www.joyalisveris.com/pubg-mobile-uc olarak göze çarpıyor. Dünya çapında indirme rekorları kıran bu oyun, geçtiğimiz ay 1 milyar hedefine ulaşarak hedeflerine emin adımlarla ulaşıyor.

Oyun severlerin en çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alan Pubg Mobile UC 1.4 güncellemesi ile para biriminin çok daha efektif bir şekilde kullanılmasına imkân veriyor. Pubg Mobile UC uygun fiyatlarla bu sitelerden satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Yeni Sürüm Yeni Heyecan

PUBG Mobile UC Nasıl Uygun Fiyatlı Alınır?

“Battle Royale (Hayatta Kalma) türünde olan PUBG Mobile oyunu rekabeti ve eğlencesi ile çoğu oyunu geri plana atmıştır. Öncelikle PC sürümü ile rekorlar kırmıştır. Bu oyunu Pubg Mobile UC ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. “

Titanlar, Mechagodzilla, Kong ve Godzilla gibi yeni rotalarda yepyeni heyecanlara kapılabileceğiniz oyunda yepyeni bir boyut ile oyun deneyimini iki katına çıkarabilirsiniz. Monster Yerleşkeleri ve Apex Cybernetics üzerinden etkileşime girmenize olanak sağlayan oyun, Haziran itibarıyla yeni microcosm oyun içeriğine sahip oldu.

Oyuncuların karakter boyutları ile oynamasına imkân veren yeni güncelleme sayesinde oyuncular bir böcek kadar küçük bir karaktere sahip olabilecek. OTS adı verilen bir omuz üstü nişan modunun da eklenmesiyle birlikte yeni arena haritasına da sahip olabileceğiniz oyun, hile önleme tespiti sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan oyun, 150 km/saati aşan yeni araçlarıyla oyun keyfini sonuna dek yaşamanıza yardımcı oluyor. Titan saldırıları, yeni arena haritası, microcosm oyun içeriği ve omuz üstünden (OTS) nişan alma modu ile oyuncuların hareket kabiliyetini arttırıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu