PUBG Mobile’a Kış Temalı Oyun Modu Geliyor

PUBG Mobile, sosyal medya hesaplarında ‘Cold Front Survival’ moduyla bir paylaşım yaptı. PUBG Mobile’a yeni bir kış temalı oyun modu geliyor.

Ancak, PUBG Mobile’ın Cold Front Survival ‘ın gerçekte bir mod mu veya tamamen yeni bir harita mı olup olmadığına dair bir onay yoktur. Bununla birlikte, oyuncular Cold Front Survival’ın yeni bir PUBG modu olma olasılığının çok daha yüksek olduğunu düşünüyor.

Resmi PUBG Mobile hesabının sosyal medya yayınları Cold Front Survival ‘ın 16 Nisan’da geleceğini doğruladı. İlginç bir şekilde, PUBG Mobile’ın bir yayını da Cold Front Survival buzlu bölgelerinde dronların kullanımını anlatıyor.

Drone kullanımı doğrudan PUBG Mobile’ın en büyük rakibi Call of Duty: Mobile’dan ilham alıyor . Bu nedenle, PUBG Mobile ‘ın drone kullanımını nasıl daha ilginç hale getirdiğini görmek ilginç olabilir.

PUBG Mobile'a Kış Temalı Oyun Modu Geliyor

PUBG Mobile Hindistan, resim dışında bu yeni eşyanın ne olabileceğine dair bir ipucu vermedi. Ancak, çoğu PUBG oyuncusu, bu yeni öğenin, oyuncuların aşırı soğukta hayatta kalmasına izin verecek bir ‘ısı paketi’ olabileceğini tahmin ediyor.

Tüm bunlara ek olarak, PUBG Mobile’ın resmi Hindistan Instagram hesabı, Cold Front Survival’da yer alacak yeni bir eşyayı tanıttı. Görselde yeni öğenin ne olabileceğine dair bir ipucu verilmedi. Ancak takipçiler yeni eşyanın ısı paketi olabileceğini düşünüyor. Isı paketi, oyuncuların aşırı soğukta vücut sıcaklığını koruyarak hayatta kalmalarını sağlayabilir. PUBG Mobile’ın yeni modu Cold Front Survival 16 Nisan’da yayınlanacak ve yakında yeni modla ilgili daha fazlasını öğreneceğiz.

PUBG Mobile'a Kış Temalı Oyun Modu Geliyor

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu