Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesindeki “Hesap Bağı Kaldırma” özelliğini kullanarak bazı oyuncular hesabını kaybettiğini biliniyor.


Yapmanız gereken adımları size kolayca anlatacağız. Öncelikle yeni bir PUBG Mobile hesabı açıp, eski hesabınızda kullandığınız ve bağını kaldırdığınız sosyal medya ile bağlamanız ardından aşağıdaki işlemlere devam etmeniz gerekiyor. PUBG Mobile kayıp hesap desteği nasıl olur?

(Örneğin: Eski hesabınız Facebook ile bağlantılıysa ve bağlantısını kaldırdıysanız, yeni bir PUBG MOBILE hesabı oluşturun ve aynı Facebook hesabınızı yeni PUBG MOBILE hesabınız ile bağlayın.)

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Kurtarma Sürci

1. Ayarlar bölümündeki Destek butonuna basarak oyun içi müşteri hizmetlerine giriş yapın.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

2. Sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın”a tıklayın.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

 

3. İki defa “hesap kayboldu veya hesabım kayboldu” şeklinde cevap yazın.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

4. Sistem size seçenekler sunduğunda “Hayır, yardım etmedi.” seçeneğini seçin.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

5. Bu aşamada sizden e-posta adresinizi girmeniz istenir. (Kaldırdığınız sosyal ağa giriş için kullandığınız e-posta adresinizi yazabilirsiniz.)

NOT: Bazı oyuncularda e-posta istenmeyebilir, bu adımı önemsemeyin.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

6. “Evet, ama bunlardan birinin bağlantısını kaldırıyorum ve diğerine erişimim yok.” seçeneğini seçin.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

7. Bu bölümde hesap kurtarma işlemlerine devam edebilmek için “Şartlar ve Koşullar”ı kabul etmeniz istenmektedir. Eski hesabınızın verileri, yeni hesabınıza aktarılacaktır ve yeni hesabınızın verileri silinecektir. “Evet, kabul ediyorum.”u seçin.

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

Bu aşamada size bir bilgilendirme vermekte ve doğrulama yapmaktadır. Hesabın kurtarılabilmesi için kendinize yeni bir PUBG MOBILE hesabı oluşturmuş olmanız ve bu yeni hesabı, eski hesabınızdaki kullandığınız ve yanlışlıkla kaldırdığınız sosyal ağ ile bağlamanız gerekir.

Şimdi aşağıdaki resimdeki şekilde nickname, rakamsal idnizi ve evet yazarak gönderin. (Not: Takma adınızın ve Rakamsal ID’nizin tam ve eksiksiz olduğundan emin olun (tüm sembollerle), aksi halde hesabınızın kurtarılma işlemlerine devam edilemeyecektir.)

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey beklemek. En kısa sürede, eski hesabınızı yeni hesabınıza aktarılacaktır.

(Not: Yeni hesabınızın verilerinin silineceğini unutmayın!)

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

Kaynak

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği PUBG Mobile Kayıp Hesap Desteği

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

8 Yorum

  1. 5848412304 hesabım faceboka bağlıydı hesabım kapatılmış ve papci hesabım çalınmış yardımcı olursanız sevinirim

  2. İD /6793705067
    Bu hesabımın gmail adını unuttum üstüne kurtarma e postası vs hiç bir şey yok adını nasıl bulabilirim ::(

  3. 5239309547 bu hesabım çalındı Allah rızası için yardımcı olun Facebook’a bağlıydı Facebook hesabımı kapatmış

  4. Abi benim hesabım çalındı geri aldım ama çocuk ek olarak fscebok hesabı bağlamış kendine ben gmailden giriş yapıyorum abi hrsap bağını siliyorum çocuk hesaba girdiği için olmuyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu