Tiktok Takipçi Satın Al

PUBG Mobile Benzeri En İyi Mobil Oyunlar

PUBG Mobile benzeri mobil oyunlar nelerdir? Android’de PUBG Mobile veya Fortnite gibi en iyi 10 battle royale oyununu sizler için derledik!


PUBG Mobile benzeri oyunlar listemizi sizler için hazırlardık. PUBG Mobile, Android ve iOS kullanan oyuncuları etkisi altına aldığını söylememize gerek yok sanırım.

Her iki (Fortnite-PUBGM) oyunda da zaten milyonlarca oyuncu var ve mobil cihazlarda battle royale türü oldukça popüler hale geldi. Ayrıca mevcut en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından ikisidir. Ancak, herkes için değil. Her iki oyun da oldukça basit bir önermeyle uzun oyun sürelerine sahiptir. Bazı oyuncular bu türde başka bir şey denemek isteyebilir. Bu konuda yardımcı olabilmemiz için benzer oyunları listeledik! İşte şu anda Android’deki en iyi ücretsiz battle royale oyunları.

PUBG Mobile Benzeri Ücretsiz Battle Royale Oyunları

  1. Battlelands Royale
  2. Call of Duty: Mobile
  3. Creative Destruction
  4. Fortnite
  5. Garena Free Fire
  6. Guns Royale
  7. Most IO games
  8. Pixel’s Unknown Battle Ground
  9. Rules of Survival
  10. Knives Out

Battlelands Royale

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Battlelands Royale, üçüncü şahıs bir battle royale nişancı oyunudur. Aynı zamanda çoğundan biraz daha minyatür tasarımlıdır. Oyuncular 32 kişilik battle royale maçına girebilir. Çoğu maç üç ila beş dakika sürer.

Aksi takdirde, oldukça standart bir battle royale deneyimidir. Bir şeyler bulursunuz, bunları rakiplerini öldürmek için kullanırsın ve ayakta kalan son oyuncu olmaya çalışırsınız. Ayrıca karakter yükseltmeleri, standart daraltma alanı mekaniği ve daha fazlası da var. Zaman zaman bazı gecikme sorunları yaşanıyor ve ücretsiz oynanabilen oyun.


Call of Duty: Mobile

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Call of Duty: Mobile, tüm zamanların en büyük mobil oyun sürümüne sahipti. Bunun bir nedeni var. Oyun, iyi miktarda içeriğe sahip türdeki en parlak oyunlardan biridir.

Oyun, 100 oyunculu bir battle royale modu dahil olmak üzere bazı çeşitli PvP modlarına sahiptir. Ek olarak, oyunda siz onu öğütürken kilidini açıp oynayabileceğiniz bir ton silah, özelleştirme ve diğer karakterler var. Dürüst olmak gerekirse, mobilde en iyi battle royale oyunları arasında.


Creative Destruction

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Creative Destruction, Fortnite’a son derece benzer. Aslında bunu bir klon olarak görüyoruz. Yine de iyi bir klon. Oyun, değişen manzaralara ve 100 kişilik maçlara sahip büyük bir harita içerir. Bir şeyler üretebilir ve yok edebilirsiniz.

Ek olarak, üçüncü veya birinci şahıs perspektiflerinde oynayabilirsiniz. Bunun gerçekten eğlenceli olduğunu düşündük. Oyun, bazı orta seviye ve düşük kaliteli telefonlarda çok kötü çalışıyor. Ek olarak, ara sıra hata var. Ancak, testlerimizde deneyim hala oldukça iyiydi.


Fortnite

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Fortnite tartışmalı bir lansman yaptı. Ancak, kolayca en iyi ve en popüler battle royale oyunlarından biridir. Oyun, türün çoğu gibi 100 oyunculu bir battle royale içerir. Bir uçaktan bir adaya düşersiniz, silahlarınızı üretirsiniz, silahları bulur ve diğer oyuncuları öldürürsünüz.

Çoğu battle royale oyununun üzerinde bir kesimdir çünkü aynı zamanda bir zanaat öğesi içerir. Ek olarak, bu, verilerinizi konsol ve PC sürümü arasında senkronize etmenize olanak tanır, böylece tüm dış görünümlerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Oyunun kusurları var ama eskisinden çok daha iyi. Oyun ayrıca 2020’nin başlarında Play Store’dan kaldırıldı, bu nedenle artık uygulamayı Epic Games’in mağazasından yüklemelisiniz.


Garena Free Fire

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Garena Free Fire, en popüler battle royale oyunlarından biridir. 100 milyon indirmesi düşünüldüğünde Fortnite veya PUBG kadar konuşmaması tuhaf. Oyun, 50 katılımcıya kadar on dakikalık oyunlar içerir. Akranlarının çoğu gibi nişancı mekaniğini kullanıyor.

Ayrıca sesli sohbet ile dört kişilik takımlar da oluşturabilirsiniz. Testlerimiz şaşırtıcı derecede iyi gitti. Grafikler iyi ve oyun düzgün. Yükleme aslında oldukça hızlı. Dürüst olmak gerekirse bunda pek yanlış değil. Yine de, kimseyi şaşırtmayacak şekilde ücretsiz bir oyun.


Guns Royale

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Guns Royale, saf mekanik açısından oldukça standart bir battle royale oyunudur. Daralan bir oyun bölgesinde bir grup oyuncuyla tüm çatışmalar için muazzam bir ücretsiz oyunu indirebilirsiniz. Bununla birlikte, oyun birinci şahıs perspektifinden dörtte üçlük izometrik stil görünümüne geçmektedir.

Bu size rakiplerinizi çevrenizde, hatta köşelerin arkasında bile görme yeteneği verir, çünkü oyun dinamiği çok farklıdır. Ek olarak, bu, diğer bazı oyun özellikleriyle birlikte daha da benzersiz bir deneyim için AR öğelerine sahiptir. Temelde diğer tüm battle royale oyunları gibi oyun oynamak ücretsizdir, ancak onunla ya da herhangi bir şey için agresif değildir.


Most IO games

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Battle royale unsurlarına sahip bir sürü IO oyunu var. Bazı önemli örnekler arasında Axe.io, Agar.io, Slither.io, Arrow.io ve daha pek çoğu yer alır. Oyunlar genellikle sizi dünya çapında bir grup rastgele oyuncuyla büyük bir savaşın ortasına koyar.

Mekanikler oyuna göre farklılık gösterir. Axe.io’nun eksenleri vardır ve Agar.io blobları kullanır. Ancak, bu oyunların çoğu için temel dayanak noktası aynıdır. Yanınızda pek çok insan var ve siz veya diğer herkes kaybedene kadar devam ediyorsunuz. Genellikle ücretsiz başlıklardır ve hepsi benzer bağlantı ve gecikme sorunlarından muzdarip görünüyor. Ancak, muhtemelen mevcut en basit battle royale oyunlarıdır.


Pixel’s Unknown Battle Ground

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Pixel’s Unknown Battle Ground, belli ki bir PUBG klonudur. Piksel tarzı grafikler kullanır, ancak mekaniklerin ve kontrollerin çoğu diğer shooter battle royale oyunlarıyla aynıdır. Düşür, bir şeyler bulur, diğer oyuncuları öldürür ve en uzun süre hayatta kalırsınız.

Bu aynı zamanda bir oyun içi sohbet, otomatik çekim, düşük uçlu telefonlar için daha düşük grafik ayarları içerir.Bunun testimiz sırasında fark ettiğimiz bazı kararlılık sorunları var. Açıkçası, böyle bir şey için gidiyorsanız, PUBG Mobile’ın kendisi ile de gidebilirsiniz. Yine de, Google Play’deki diğer PUBG klonlarının çoğundan daha iyi.


Rules of Survival

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Rules of Survival, başka bir PUBG klonudur. PUBG Mobile duyurulduktan sonra ancak çıkış tarihinden önce çıktı. Bir uçaktan iniyorsunuz, bir şeyler buluyorsunuz ve normlara göre insanları öldürüyorsunuz. Bunda bazı ek silahlar, araçlar ve 120 oyunculu maçlar var.

Çoğu battle royale oyunundan biraz daha az derlenmiştir, ancak bu aynı zamanda daha iyi veya daha kötü için bir kaos unsuru da ekler. Diğer oyunların çoğu gibi kararlılık ve gecikme sorunları var. Bazı maçlar diğerlerinden daha eğlenceliydi. Bu, daha gösterişli rekabet karşısında o kadar da yaşlanmadı, ancak bu başlıklara alternatif olarak hala fena değil.


Knives Out

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Knives Out, mobil platformda oyunculara şimdiye kadarki en büyük haritalardan birini getirmek için bu oyunu geliştirdi. Oyuncuların eğlenmesi ve keşfetmesi için arazi, manzara ve yerlerin sayısı oldukça fazla. Oyuncular istedikleri gibi bir şehirde veya dağlarda kalabilirler. Bunlara ek olarak oyun içerisinde birçok tünel, yol ve araziler bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu