Tiktok Takipçi Satın Al

Protherm Kombi Servisi

Protherm marka kombileriniz arızalandığında bir telefon uzağınızda olan, üstelik kombi arızaları teknik desteklerde ücretleri abartmayan bir firma düşünün…

Protherm, 20 yılı aşkın bir süredir tüketicilere güvenilir ürünler sunmaktadır. Tüm Protherm ürünleri bir temel özellik dikkate alınarak geliştirilmektedir: Kaliteli ürünlerle sizlere günbegün hayatın içinde mükemmel ısı konforunu sağlamak.


Protherm Kombi servisi kombiler arasında en ekonomik fiyat politikasına sahip olan firmaların başında gelmektedir. Sebebi ise müşteriler onlar için öncelikli olup maliyet ikinci plandadır.

Kombi arızalarınızı dikkate almanız gerektiğini bildiren Protherm Kombi servisi dikkate almadığınızda büyük sornulara yol açabileceğini ve kombinizi kaybetmenize kadar ilerleyebilecek bir problem oluşabileceğini belirtmekte. Aniden arıza yapabilecek olan bu cihazlar ileri teknoloji ürünleri olup büyük mühendislik çabaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Sizlerin dikkate almayacağı en ufak bir problem bile evinizi su basmasına, gaz kaçağınada sebebiyet verebilir.

Protherm Kombi Servisi

İlgili Makaleler

Kombilerinizdeki en ufak arızalarda bile usta çözümler üretecek Protherm Kombi servisiyle iletişime geçmenizi siz değerli müşterilerine dikkatle belirtiyor.

Kombi arızalarının başında gelen Protherm f1 hatası çözümü konusunda da detaylı olarak teknik destek sağladıklarınıda bilmenizde fayda var.

Protherm Arıza Kodları

  • Protherm kombi f1 arızası: Bu hata kodu gaz gelmemesi ve limit sensörünün devre dışı kalması sonucu ekranda görünür.Eğer kombinize gaz gelmiyorsa gaz vanasını açınız ve resetleyiniz.Düzelmediği takdirde bize iletişim sayfasından ulaşınız.
  • Protherm kombi f2 hatası: Bu hata kodu sıcak su sensörünün arızlanması sonucu meydana gelir bize ulaşınız.
  • Protherm kombi f3 hatası:Aşırı ısınma anlamına gelir.petek vanalarınızı açınız,tesisatçınızı arayıp petek flitresini temizletiniz.
  • Protherm kombi f4 hatası:kalorifer sensörü arızalı bize ulaşınız
  • Protherm kombi f5 hatası:Bu hata baca fanının çalışmadığı anlamına gelir bacanızı kontrol ediniz.Düzelmesse servisimizi arayınız kombinize bakım gerekebilir.
  • Protherm kombi f6 hatası:Bu hata leopard modelinin baca arızasıdır.Bize ulaşınız.
  • Protherm kombi f7 hatası:Bu hata kodu anakart ile ekran kartı uyumsuzluğu anlamına gelir servisimizi arayınız
  • Protherm kombi f8 hatası:Bu hata kodu gaz valfi ve anakart arasında meydana gelen iletişim kopukluğundandır.Gaz valfi veya anakart hatası
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu