Oppo Enco Q1 Bluetooth Kulaklığı Çıkış Tarihi Açıklandı

Çinli teknoloji üreticisi Oppo, ilk kulaklığı olan Oppo Enco Q1‘in 10 Eylül’de piyasaya çıkacağını resmen duyurdu.

Oppo‘nun Başkan Yardımcısı Shen Yiren’e göre, “Oppo’nun ilk kablosuz gürültü önleyici kulaklıkları“ OPPO ENCO Q1 ”olacak ve 4Mic FF + FB çift aktif gürültü azaltma kullanacaktır.

“4Mic FF + FB çift aktif gürültü azaltma”, “dört mikrofon, ileri besleme + geri besleme karışık gürültü azaltma” anlamına gelir. Aktif gürültü azaltma, feedforward (FeedFore) gürültü azaltma ve geri besleme (FeedBack) gürültü azaltma olarak ayrılmıştır. Şu anda, birçok gürültü önleyici kulaklık yalnızca FF gürültü azaltma kullanıyor.

Ayrıca, Oppo Weibo’da bu kulaklığın ilk duyurusunun 19 Ağustos’ta olduğunu ve resmi Oppo Weibo hesabından önce duyuru yapan Shen Yiren, Weibo videosunda, Oppo, bu 100 tip gürültüyü iptal edebileceğini iddia ettiği kulaklığı taktı.

Oppo Enco Q1 Bluetooth Kulaklığı Çıkış Tarihi Açıklandı

Daha sonra, bu kulaklık yaka tarzı tasarım ile gelecek. Boyun halkası aerodinamik bir eğriliğe sahiptir ve üç boyutlu eğri boyuna uyar. Ek olarak, ekleme boşluğu olmayan ve kulak kanalına uyan ergonomik kulak tıkaçları olmayan tek parçalı bir kalıplama teknolojisi kullanır. Renk açısından güneş ışığı turuncu, siyah ve gümüş renklerde mevcuttur.

Şu anda, kulaklıklı mikrofon seti henüz Oppo  resmi web sitesinde değil. Bu kulaklık resmi olarak 10 Eylül günü saat 10: 00’da piyasada yerini alacaktır. Son olarak Oppo Enco Q1 resmi fiyatını bilmiyoruz.

https://youtu.be/tDGoW2-xIp0

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!