Tiktok Takipçi Satın Al

Video Kaydı İçin Pro Mod Geri Geliyor!

Samsung, eski akıllı telefonlarda Pro Modunda fotoğraf çekmenize ve video kaydetmenize izin veriyordu ancak daha yeni güncellemelerle Samsung, bu özelliği yalnızca fotoğraflarla sınırladı ve özelliği kullanan kişiler bundan çok memnun değildi. Görünüşe göre Koreli teknoloji devi geri bildirimleri dikkate aldı ve Pro Mod video kaydını geri getirecek.

Dönüşüyle ses getirecek olan Pro Mod video kaydı, video çekerken enstantane hızı ve pozlama gibi çeşitli yönlerini kontrol etme olanağı verecek.


Geçmişte, Samsung’un en yeni amiral gemilerinde bulunan özellikler daha eski olanlara indirgenmişti, bu yüzden Pro Mod video kaydının en azından Galaxy S10 ve Note10 serilerine de geçmesini bekliyoruz.

Video Kaydı İçin Pro Mod Geri Geliyor!

Yönetim Görünümü, video kaydederken konuya odaklanmanızı ve ana, ultra geniş ve telefoto kameralar arasında geçiş yapmanızı sağlayacak.

Galaxy S20 serisinin 11 Şubat’ta resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Samsung ile ilgili makalelerimizi takip etmek için Samsung Haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu