Tiktok Takipçi Satın Al

Powerbank Alacaklara Hepsiburada’dan Büyük İndirim

Son zamanlarda her telefon kullanıcısının ihtiyacı olan powerbanklara Hepsiburada’dan indirim kampanyası geldi. Detaylar makalemizde…

Uzun yıllardır teknoloji tutkunlarının dışarıda güç ihtiyacını karşılayan powerbanklar son zamanlarda aşırı ivmelenme kazanarak günümüzde tüm teknolojik aletlerde kullanılacak hale gelerek insanların vazgeçilmez hayat kurtarıcı eşyaları arasına girdi. Özellikle telefonların şarj problemlerini gideren powerbanklara bu makalemizde detaylı olarak bakacağız ve Hepsiburada‘nın yapmış olduğu Xiaomi Powerbanklarda ki indirim kampanyasını sizlere bahsedeceğiz.


Xiaomi bildiğiniz gibi Türkiye pazarına giren çinli firmaların başlarında gelen, teknolojik alanda bir çok ürün üreten ve gelişimini hızla devam ettiren firmadır. Çin markası olduğu için ülkemizde çoğu kişi tarafından ön yargı ile yaklaşılmaktadır fakat bilmeniz gerekenlerden birisi ise bu markanın ülkemize ciddi yatırımlar yaparak ürünlerini ülke pazarımıza sokmasıdır.

Xiaomi ürünleri Türkiye şubeleri tarafından resmi olarak garantili olarak gelmektedir. Bunları bilmeniz bizler için önemlidir. Sözümüzü fazla uzatmadan powerbankın özelliklerine bakabiliriz.

Xiaomi Redmi Powerbank Teknik Özellikleri

  • 20000 mAh Pil
  • Şarj durum göstergesi
  • 2 adet Usb Çıkışı
  • Type C ve Mikro USB girişleri
  • 6 garanti süresi
  • Hızlı şarj özelliği

Powerbank Alacaklara Hepsiburada'dan Büyük İndirim

Xiaomi Redmi powerbank fiyat ve özelliklerine bakıldığında diğer firmaların powerbanklarından daha iyi olup daha fazla performans vermektedir. USB 3.0 özelliği ile de hızlı şarj özelliği mevcuttur.

 

Powerbank Alacaklara Hepsiburada'dan Büyük İndirim

Powerbank Alacaklara Hepsiburada'dan Büyük İndirim

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu