TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Otomobil Haberleri » Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo


Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo modeli gücünü hibrid teknolojisinden alıyor. Gelin araca daha yakından bakalım.

Porsche Panamera ailesinin ilk hibrid üyesi olarak adını duyurdu. Otomobile bakıldığında tasarımsal olarak Sport Turismo modeli ile neredeyse aynı. 550 beygir güç üreten 4 litrelik V8 içten yanmalı motorungücünü elektrikli motor ile harmanlayarak 680 beygir güce ve 850 nm torka ulaşıyor. Porsche firması oldukça başarılı diyebiliriz bu konuda.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo, 3 saate şarj olan araç. Araçta sadece elektrikli motoru kullanırsanız yaklaşık 50 km menzil sunuyor. 310 km/s maksimum hıza ulaşan dört çeker otomobilin, 100 KM’de ortalama yakıt tüketimi 3 litre gibi oldukça düşük bir seviyede. Detaylara otodunya.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo

Otomobilde 12.3 inç büyüklüğünde dokunmatik bir ekran bulunuyor. 2018 yılında satışa sunulacak olan Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo fiyatı, 188.900 dolar.

Kaynak: otodunya.com

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Katar İçin Elektrikli Otomatik Servis Projesi

Adil Anıl Öktem

2019 Türkiye Offroad Mücadelesi Karabük’te Devam Edecek

Uğur Aydemir

Türkiye’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.