PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus üyelerinin 2019 Temmuz ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Martayı oyunlarını duyurdu.


PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 1 Temmuz tarihinden itibaren  KONAMI’nın ürettiği PES 2019 ve Horizon Chase Turbo oyunlarını hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.  PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta.

[sp-related style=”dark” id=”17011″]

Temmuz 2019, PlayStation 3 ve PS Vita oyunlarının artık PlayStation Plus dizisinin bir parçası olarak sunulmayacağı ilk aydır. Ancak, Temmuz 2019 PlayStation 3 ve PS Vita 8 Temmuz’a kadar açık kalacak. Son olarak PES 2019 179 TL ve Horizon Chase Turbo 89 TL olmak üzere toplam değeri 268 TL olan bu iki oyunu PSN Plus kullanıcıları ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunları

Pro Evolution Soccer 2019

PES 2019’la gelecek iyi bir özellik var. Oyuncular bu özelliği sevecek diyebiliriz. PES 2019’a gelen özelliklerden biri de gözlemlenebilir yorulma oluyor. Bu aktif yorulma özelliği sayesinde oyuncuların performansı direkt olarak size ve maça yansıyacak. Yıldız oyuncularınızı maçlarda kullanırken çok daha dikkatli olmanız ve bu özelliğe karşı tetikte olmanız gerekiyor.

PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Horizon Chase Turbo 

Oyun geçtiğimiz piyasaya sürülmesine rağmen 90’lar teması sayesinde sahipleri tarafından oldukça fazla sevildi. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun olan Horizon Chase Turbo’ yu 5 Ağustos’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu oyunu ücretsiz oynamak için PlayStation Plus üyeliğinizin olması gerektiğini unutmayın.

PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu